Анонс сесії Полтавської обласної ради

ПОЛТАВА
03.03.2016, 16:45

На другому пленарному засіданні третьої сесії Полтавської обласної ради у п’ятницю, 4 березня, голова Полтавської облради Олександр Біленький спробує назначити Валерія Прядка на посаду в.о. директора КП «Полтавафарм». Цим голова облради спровокує прямий конфлікт інтересів між державним і приватним підприємствами.

Довідка: Валерій Прядко член партії «Простих людей» Сергія Капліна та директор фармацевтичної компанії ТОВ «Фармпланета», яка виготовляє ліки та є дистриб’ютором медичних препаратів до кількох аптечних мереж.

Працівники «Полтавафарму» підозрюють, що Валерій Прядко переслідує власні інтереси з просування свого бізнесу, тому зацікавлений у контролі над комунальним підприємством, що охоплює територію Полтавської області та єдине на території Полтавщини надає весь спектр фармацевтичних послуг.

Нагадаємо, чинного в.о. директора комунального підприємства «Полтавафарм» В’ячеслава Білизного під тиском голови Полтавскьої облради О. Біленького та Віктора Лисака, начальника управління охорони здоров’я Полтавської ОДА змусили написати заяву на звільнення за власним бажанням.

Імовірно, звільнення Білизного – результат усунення ним від роботи свого заступника, Дмитра Майбороди, який є ставлеником голови облради Біленького і відстоював його інтереси, зазначаючи зокрема, про збитковість і неефективність підприємства.

За інформацією від працівників «Полтавафарму», сьогодні В’ячеслава Білизного з робочого місця забрала карета швидкої допомоги – керівнику стало зле через ситуацію та несправедливість навколо підприємства та його звільнення.

Такий самий сценарій приХватизації кілька тижнів тому намагалися реалізувати депутати Черкаської облради щодо черкаського КП «Фармація». Депутати спробували передати підприємство в оренду на 10 років ТОВ “Фармація-Черкаси”.

За даними ЄДР, ТОВ “Фармація-Черкаси” є новоствореною юридичною особою, яка була зареєстрована лише 15.10.2015 року (тобто безпосередньо після прийняття Черкаською обласною радою рішення 17.09.2015 про підготовку передачі “Фармації” в оренду), та має в своєму складі засновників з домінуючою часткою – юридичну особу, кінцевими бенефіціарами якої є компанії зареєстровані в офшорних зонах у Белізі та на Кіпрі.

Проект рішення “Про оренду цілісного майнового комплексу Черкаського обласного комунального підприємства “Фармація”, який виноситься на засідання, прокоментував колишній голова облради Володимир Гресь:

“Вчитайтесь у проект рішення. Пункт 2 та 3 гласять: припинити діяльність Черкаського обласного комунального підприємства “Фармація” шляхом приєднання його до Товариства з обмеженою відповідальністю “Фармація-Черкаси” та встановити, що Товариство з обмеженою відповідальністю “Фармація-Черкаси” є правонаступником прав і обов’язків юридичної особи, що припиняється. Тобто підприємство, яке може приносити області прибутки і до того ж несе соціальне навантаження, – хочуть просто подарувати “любим друзям” на контору, яка зареєстрована в офшорних зонах! До такого навіть донецький Тулуб не додумався, хоч також поклав око на це підприємство.

Підприємство, аптеки якого розташовані по всій області і повинні приносити прибуток і забезпечувати людей найдешевшими ліками, хочуть вкрасти. Кажуть, там борги. А в мене запитання, а де вони взялися? Якщо ще рік тому, коли після Революції Гідності оновлене керівництво обласної ради поставило питання про звільнення керівника “Фармації”, то він звітував, що підприємство закінчило рік з прибутками. Значить борги штучно наростили?”.

Такі приклади з приватизацією та/чи узурпацією підприємств, зокрема за участі депутатів від «Простих людей» зайвий раз підтверджує, що чиновники використовують свій мандат і вплив для лобіюювання бізнесу, ставлячи власні інтереси понад суспільними. Про жодну опозицію чинній владі, як то заявляв Сергій Каплін, не може бути й мови. 

Нагадаємо, лідер партії «Простих людей» Сергій Каплін узимку приїхав із Києва до Полтави прибирати трактором сніг. Прибирання тривало до пів години, за які нардеп не приніс значної користі містянам, зокрема, своєму електоратові, але став об’єктом насмішки ЗМІ та громадськості. 

Читайте також:
Рух перевантаженого транспорту, відсутність водовідведення і зношеність асфальтового покриття — причини руйнації доріг Карлівського району.
09:27
Презентація стала можливою завдяки підтримці «Останнього Бастіону».
вчора, 17:45
Полтавська міська влада назверх демонструє плідну роботу, коли фактично мавпує дії центрального уряду.
вчора, 14:17
Майбутні пілоти Формули-1 починають тренування з Полтави.
вчора, 12:55
Центральний медичний заклад Миргородського району потребує виготовлення проєктно-кошторисної документації для проведення поточного ремонту.
вчора, 09:18
Літати вміють не тільки Супермени!
вчора, 08:25