Антикорупційний абсурд та подвійні стандарти ВАКС

Опінії
16.12.2022, 18:20
Антикорупційний абсурд та подвійні стандарти ВАКС

Судді ВАКС, які підозрюються в отриманні хабаря, продовжують працювати в суді

Адвокат, старший партнер адвокатської компанії «Кравець і партнери»

Зараз у ВАкС великий скандал з ніби вимаганням суддями цього суду хабаря.

Звичайно, активісти, що живуть за гроші американських платників податків це не помічають, з шибеницями не їздять, статті, що не так з суддями ВАкС не пишуть, фільми не знімають, театральні спектаклі не ставлять та не займаються іншою для них звичайною чорнотою щодо судової гілки влади.

Більш того, самі судді, відносно яких є підозри не пішли у відпустки, а продовжують працювати.

А чому тоді ліквідували ОАСК, а не ВАкС? І коли Конституційний суд України розгляне питання незаконності, аналогічній воєнним судам, створення цього спецсуду?

Друзі, я от трохи збентежений. Потрібна допомога щоб розібратись. У свій час я отримав відповідь, що 34 судді ВАкС отримали службові квартири у м. Києві за своїми заявами.

Антикорупційний абсурд та подвійні стандарти ВАКС_1

Далі, суддя апеляційної палати ВАкС пан Віктор Пакулич зізнався на співбесіді до Етичної ради, що кожен суддя ВАкС має заміський будинок і фактично забезпечені житлом, але все одно просили й отримали квартири.

Питання, чим ці 34 судді відрізняються від народних депутатів, яких вони засуджують за отримання компенсацій на житло при його наявності у м. Києві чи 30 кілометровій зоні від Києва.

Тобто вони самі це визнають злочином і у той же час його вчиняють? Як такі судді можуть здійснювати судочинство? Якийсь антикорупційний абсурд. От і вся ця хвалена доброчесність та непідкупність.

Чи щось не так?

Читайте також:
Кримінал
Нащадки катів ЧК-ОГПУ-НКВД-МГБ-КГБ досі мають владу в Україні. Але місця їхнього зосередження обмежені колючим дротом і високим парканом.
31 травня, 07:18
Політика
Ухвалений й неодноразово редагований внутрішніми ворогами Основний Закон покликаний зробити з титульної нації меншість. Це ганьба!
18 квітня, 07:09
Полтава
Чиновники та депутати вирішили не чекати на завершення війни проти РФ, а роздерибанити надра тут і зараз. Громаду ж ніхто, звісно, не питав.
17 квітня, 12:23
Полтава
Обранці почали гризтися через наближеність до бюджету. Жителям Диканьки не позаздриш, можновладці на них знову наплювали.
11 квітня, 07:11
Полтава
Маленька острівна країна у Карибському морі ніколи не була безпечною для життя (особливо білошкірих). А після нещодавніх подій — і поготів.
13 березня, 21:33
Світ
Релігійні фанатики та підприємливі бариги-сіоністи взялися розпродувати зачищену від корінного народу багатостраждальну смугу Ґази.
06 березня, 19:13