Антиукраїнцям не можна видавати паспорт громадянина України

Опінії
13.10.2016, 13:23
Антиукраїнцям не можна видавати паспорт громадянина України

Вітаю всіх людей, що думають, на шпальтах «Останнього Бастіону».

Швидкоплинно пролетіли два з половиною роки з початку війни на Сході нашої з вами країни. Відійшли два з половиною роки надій на її скоре закінчення, на покращення рівня життя. Надій на те, що врешті-решт керманичі держави, областей, міст схаменуться. Що вони вилізуть із своїх затишних кабінетів, заморських вілл, офшорних мільйонних рахунків на вулицюдо людей з бажанням зрозуміти – а як живеш ти, народе мій?

Народ, який вже понад два роки утримує на своїх плечах війну. Народ, який під час війни утримує на своїх плечах армію продажних, корумпованих чиновників, депутатів, суддів, прокурорів та інший непотріб(як приклад, «Укрспецекспорт»). Народ, який уже мовчки багато разів помирав від голоду, а взимку може вмерти від холоду. Народ, який після всіх Голодоморів та тотальних знищень, зомбований олігархічним ОЗУ «телевізор», втратив відчуття реальності.

Народ, за останні роки, поставлений, як уже було в історії України, на межу зубожіння, основною концепцією свого розвитку бачить лише виживання.

Це і не дивно, бо за рівнем ВВП на душу населення, за даними МВФ, населення України серед найбідніших країн світу. Але в той же час, українські(не за походженням, а за місцем грабунку країни) олігархи – серед найбагатших людей світу. Виникає певний дисонанс.

Мені здається, що влада по відношенню до народу використовує вислів Беніто Хуареса (правив Мексикою в 1858-1872рр): «Для моїх друзів будуть амністії, всю тяжкість закону – моїм ворогам».

Одними з базових умов отримання кредиту в розмірі 3,5 млрд доларів для України були умови щоквартального перегляду цін на комунальні послуги та реформа пенсійної системи. Дефіцит Пенсійного фонду складає 6% ВВП країни. Це один із найбільш високих показників у світі. І знову, величезна невідповідність між пенсіями робочого люду і чиновницької вертикалі. Одні не можуть звести кінці з кінцями, інші – отримують десятки тисяч гривень. Як можна сплатити комунальні послуги в розмірі кілька тисяч гривен, отримуючи одну тисячу з лишком пенсії?

Саме за рахунок захмарних цін для населення, за рахунок драконівських, грабіжницьких податків і буде формуватися дохідна частина Бюджету 2017 року.

До речі, видатки з цього самого бюджету складуть: на Апарат Верховної Ради – 987 млн грн, на ГПУ – 4 млрд 651 млн грн, Державне Управління Справами – 1 млрд 716млн, Державна Судова Адміністрація (окрім хабарів суддям) – 8 млрд 332 млн грн, і головне – МВС України – 46 млрд 140 млн грн.

Ми звертаємося за позикою до МВФ в розмірі 3,5 млрд доларів, а в той же час, тільки представники прокуратури грабують державу на мільярди гривень. Тільки в одного колишнього очільника прокуратури Полтавської області майна на десятки мільйонів доларів, а таких очільників – 27. А їх зами, зами замів, і так далі...

За підрахунками незалежних експертів, щорічно в державі розкрадається більше десяти мільярдів доларів. Про які кредити взагалі може йти мова?

Проблема в тому, що в Україні величезний дефіцит незганьбленої національної еліти. Проблема, що до влади прийшли малоосвічені, люмпенізовані, пострадянські люди, і вони диктують всьому суспільству свої жлобські закони і правила.

Свідомість визначає буття, а не навпаки, як вчили комуністи.

Бо соціалізм – це узаконений бандитизм. Соціалізм закінчується тоді, коли закінчуються чужі гроші, на які ти існуєш. Не мій вислів, Маргарєт Тетчер, але я ним керуюсь.

Але роздумувати про суспільне благо і напрямки розвитку цивілізації можна як завгодно довго, наше завдання не стогнати, а перейти від слів до справи, змінюючи, наскільки це можливо, навколишній простір і пристосовуючи його під наші інтереси, позбувшися корумпованого непотребу.

Хочемо бути щасливими – будьмо ними! Хочемо змінити світ –змінюймо! Не треба нарікати, що певна кількість дегенератів не дозволяють це зробити. Саме в наявності дегенератів у владі, породжених ними дегенеративних механізмів і криється певний успіх задумок, над якими працює «Останній Бастіон».

Щодо Полтави і Полтавської області, то Джордж Оруелл якось казав: «Люди, котрі голосують за невдах, ворів, зрадників та шахраїв, не є їх жертвами. Вони співучасники». Яку б сферу життя «Останній Бастіон» не брав до уваги, всюди подибуємо крчущу корупцію, беззаконня, анархію. Ніхто ні за що не відповідає, крім потрапляння грошей до власної кишені. У Китаї за подібні речі розстрілюють, а в нас – нагороджують. Країна цілковитого абсурду. Напівкраїна, з якої «кумівська» влада виводить в офшори всі ресурси, залишаючи населення з захмарними тарифами та кредитами МВФ.

Країна, де Полтавською ОДА керує торгаш порнокасетами. Де депутатів як представників певної громади не обирають, а навпаки – майбутні «депутати» скупляють голоси людей, як худобу на базарі.

Тому так і живемо. Не можна видавати паспорт громадянина України не громадянам нашої країни. Тим, хто не знає рідної мови, хто не знає історії, хто хоча би раз вкрав у держави, хто не захищав державу, хто продавав свою шкурку за #цукоргречкуаптечку. Хто латентно співчуває агресору, хто не латентно продає Україну, як-то прокурори, судді, міліціянтита інші.

Немає паспорту – немає голосу. А права вони будуть мати. Коли з паспортами громадянина України залишиться дуже малий відсоток дійсно громадян України, тільки тоді у нас у буде можливість зламати хребет цій феодально-олігархічній багатоголовій гідрі.

Хочеться багато ще сказати, але досить – не всі зрозуміють...

Дякую, що ви з нами.

Геннадій Сікалов 


ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
трохи про інфіковану глину, з якої ліплять нації
24 лютого, 18:54
Вперше про ідеологічні настанови СН спробували говорити ще на початку літа минуло року.
24 лютого, 13:38
Парадокс історії: Волнін ненавидів українське, але створив один із провідних вишів України.
21 лютого, 12:28
Популярні судження є некоректними і поверхневими.
21 лютого, 11:02
Вся історія повернення людей з провінції Ухань до України – це суцільне ганьбище.
21 лютого, 08:15
Микита Книш про обшуки в ІТ-компаніях, курйози, прослушку і блокування російських ресурсів
20 лютого, 21:00