Арахамія накидається на Точицького

ПОЛІТИКА
07.07.2025, 13:24
Арахамія накидається на Точицького

Таким чином намагаючись врятувати послицю у Штатах Маркарову від звільнення.

Маркарова настільки «вправна» дипломатка, що коли Єрмак приїздить до США, йому доводиться ловити топ-чиновників просто у коридорах.

При цьому Арахамія і на інавгурації Трампа був (на відміну від «банкових»), і з трампістами спілкується без проблем.
На Банковій традиційно у всьому звинувачували Порошенка, а тут раптом очі відкрилися — після антиєрмаківської «джинси» у незалежних закордонних медіа. В ОПешних нарешті вирішили замінити «дівчинку» на однокурсника Єрмака — Точицького, якого днями приберуть із Мінкульту.

У зв’язку з цим «залізний Ярик» (Ярослав Железняк) присвятив Точицькому викривальний мадригал: мовляв, той під виглядом наших «зірочок» випускає за кордон усіляке жульйо, яке назад не повертається.
Наче підопічні Арахамії в Кабміні та Раді таким не займаються. Але про те баба не чує...

Взагалі, Ярослав Железняк — справжня знахідка для конспірологів, рекомендую підписатися на його YouTube.

А щодо Маркарової нагадаю: колись Данилюк не дав її звільнити з Мінфіну, потім вибив їй агреман у США, а минулого року навіть просував її в прем’єри. Для мене й досі загадка, як брокерка братів Клюєвих після Євромайдану зачарувала наших американських партнерів (думаю, однією дружбою з Яресько тут не обійшлося). А от як вона знайшла спільну мову з нашими постмайданними можновладцями — вже давно не секрет.

Наприклад, Маркарова фігурувала в кримінальній справі про розкрадання Активбанку Клюєвих; до речі, частина застав майна цього збанкрутілого банку перейшла від неї до російського шпигуна Деркача. Кримінальну справу поховали після того, як Маркарова поділилася готелем «Голосіївська» та бізнес-центром у дворі Офісу президента з сином Авакова.

А зараз подейкують, що Маркарова «поділилася» з прокурорськими бізнес-центром «Градієнт» (на Короленківській), ймовірно, через питання, які насуваються...

Автор : Володимир Бондаренко
Читайте також:
Опінії
Державна служба фінансового моніторингу під керівництвом Проніна остаточно перетворилася на каральний інструмент із подвійним дном.
27 лютого, 09:25
Політика
На лопату шанці копати, а не х..ю під час війни займатися
26 лютого, 11:05
Кримінал
Куди зник керівник «Енергоатома», якого згадують на плівках НАБУ?
26 лютого, 10:27
Опінії
Політичний перформанс при свічці.
25 лютого, 10:38
Опінії
Премія без честі: закулісся цьогорічного «ШевКому»
21 лютого, 11:33
Політика
Угода через Словаччину та старі партнери.
18 лютого, 11:59