Арахамія слідом за Безуглою шукає резерви в українській армії

Опінії
24 лютого, 15:07
Арахамія слідом за Безуглою шукає резерви в українській армії

Насамперед треба брати на війну тих, хто жодного дня не служив в армії, але лізе у військові справи.

Волонтер АТО, активіст ініціативи “Армія SOS”

Каже, є багато військовослужбовців, які ще не воювали. І це правда.

Якщо вважати, що війна — це тільки стрілецький бій на нулі, то в нас «не воюють» підрозділи забезпечення, які возять на фронт зброю, боєприпаси, продовольство, паливо.

«Не воюють» різні там ППОшники, які можуть «сидіти» за сотні кілометрів від лінії фронту.

«Не воюють» техніки літаків і різний там аеродромний персонал.

«Не воюють» ті, хто прикриває держкордон із Білоруссю, кордон із Брянською та Курською областями, кордон із Молдовою (Придністров'я), чорноморське узбережжя.

«Не воюють» курсанти військових училищ, і ті, хто охороняє склади з боєприпасами, важливі державні, інфраструктурні об'єкти.

Я б навіть сказав, що у нас не воюють депутати і голови фракцій — це теж резерв. І насамперед треба брати на війну тих, хто жодного дня не служив в армії, але лізе у військові справи.

Звичайно, дуже хочеться не ухвалювати закон про мобілізацію, не проводити мобілізацію взагалі, і нехай помирають тільки ті, хто носить погони. Але нагадаю, що захист — обов'язок кожного, а не тільки діючих військовослужбовців. Не тільки поліцейських, МНСників, і взагалі державних службовців.

Не треба потурати електорату, який готовий відкупитися від війни за 20 тис. грн на місяць. Не треба намагатися їм сподобатися. Виборів не буде.

P.S. Немає ніякого «резерву». Немає ніякого вільного мільйона солдатів. Місяць тому путін заявив, що проти України воює 617 тис. російських солдатів. Це без урахування росгвардії та інших підрозділів. Тобто, з нашого боку ніяк не може воювати 300 тис., як стверджує Арахамія проти 617 тис.

А ще нам треба обороняти від можливого вторгнення північ країни і південь (чорноморське узбережжя). Заява Арахамії про те, що воює з нашого боку всього 300 тис. — свідчення повної некомпетентності

Читайте також:
Опінії
В.о. ректорки Національного авіаційного університету призначена депутатка від «Слуги урода» з Кривого Рогу. Без наявності наукового ступеня
12 квітня, 10:39
Політика
Спочатку вони прийшли за патріотами, потім — за критиками узурпації влади, а завтра — за кожним із нас. Зе-влада веде Україну до поразки!..
11 квітня, 13:28
Політика
На сайті президента України є посилання на нелегальне онлайн-казино
10 квітня, 11:04
Політика
Який відсоток ВВП України генерує Юзік і ФК «Кривбас» зелені блазні не повідомляють.
06 квітня, 09:10
Новини
А як же проведення конкурсу на зайняття посад дипломатичної служби?
05 квітня, 19:40
Політика
У 2023 році його дружина задекларувала будинок, земельну ділянку та квартиру у Польщі.
02 квітня, 10:07