Артилеристи ЗСУ провели навчання біля окупованого Криму

ВІЙНА
21 січня, 17:57
Артилеристи ЗСУ провели навчання  біля окупованого Криму

Під час навчань бойові завдання виконали бойові розрахунки реактивних систем залпового вогню БМ-21 «Град»

На одному з полігонів Херсонщини захисники південного напрямку, що несуть бойову службу на адміністративній межі з окупованою територією Криму, провели тактичні навчання із захисту морського узбережжя та танконебезпечних ділянок суходолу під час протидії наступальній операції.

Зокрема, бойові розрахунки реактивних систем залпового вогню БМ-21 «Град» виконали завдання щодо придушення та знищення вогневих засобів, броньованої техніки та живої сили умовного противника, повідомляє відділ зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗСУ.

«Подібні тренування в угрупуванні військ, яке підпорядковане нашому Командуванню, відбуваються регулярно. Саме тому, військовослужбовці завжди демонструють високий рівень навченості та злагодженості, вчасно реагуючи на всі можливі загрози», — наголосив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Наприклад, цього разу реактивна батарея здійснила марш у район проведення тренувань, здійснила розгортання у бойовий порядок та виконала заходи щодо підготовки до стрільби та управління вогнем.

Під час навчань військовослужбовці використовували інформацію, що надавала артилерійська розвідка, яка вивчала місцевість та розкривала цілі для ураження, а також вказівки, отримані від операторів безпілотного літального апарату-розвідника.

«Кожного разу командири у навчання додають нові елементи та ввідні задля відпрацювання різних аспектів протидії ворогу. Командири ускладнюють задачу, навчаючи особовий склад діяти в умовах раптової зміни обстановки», — підкреслив командувач.

Слід зазначити, що тактичні навчання реактивної батареї мали на меті злагодження артилерійських підрозділів, вдосконалення польового вишколу особового складу, підвищення практичних навичок командирів в управлінні підрозділами.

«Результат каже сам за себе. Військовими вже досягнутий високий рівень злагодженості у виконанні поставлених завдань», — повідомив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Читайте також:
Світ
Географія навчань охопить територію від данського острова Борнгольм до естонського Сааремаа та північної Латвії
17 травня, 14:48
Світ
У Польщі почалися міжнародні військові навчання
01 травня, 16:05
Війна
В умовах наближених до бойових на Півдні триває інтенсивна підготовка новосформованих підрозділів морської піхоти.
23 квітня, 20:12
Світ
Кораблі 1-ї Постійної військово-морської групи НАТО (SNMG1) увійшли до Балтійського моря
15 квітня, 16:10
Війна
Тактична авіація Повітряних Сил завдає ракетно-бомбових ударів по танкових колонах
16 лютого, 19:40
Війна
Хід тренувань гранатометників перевірив Командувач ООС генерал-лейтенант Олександр Павлюк
15 лютого, 20:55