Асоціація міжнародних експедиторів України заявила про масштабну корупцію на митниці

ПОЛТАВА
19.04.2018, 07:19
Асоціація міжнародних експедиторів України заявила про масштабну корупцію на митниці

Асоціація міжнародних експедиторів України передала до Кабінету Міністрів України, Адміністрації Президента України та Генеральної прокуратури України інформацію про численні корупційні схеми, що діють на митницях країни.

Про це в ході прес-конференції в інформаційному агентстві "Інтерфакс-Україна" повідомив заступник генерального директора асоціації Віктор Берестенко, передають Українські Новини.

За його словами, на даний час нормально працювати можуть лише ті компанії, які згодні брати участь в корупційних схемах. Іншим компаніям створюють різні перешкоди, затягують час оформлення вантажів, через що компанії несуть збитки.

"Оформити взуття або тканину у вас чесно не вийде. Митниця подасть інформацію про вас до СБУ, а та дасть орієнтування, щоб затягнути оформлення. В результаті оформлення вантажу може затягнутися на місяці", - пояснив Берестенко.

При цьому він розповів, що відповідну інформацію вже неодноразово повідомляли, наприклад, начальнику Одеської митниці Олександру Власову. Однак реакції з його боку не було. Також корупційні схеми, за словами Берестенко, процвітають на Сумській, Київській і Дніпропетровській митницях.

"Ця проблематика стосується не лише Одеської митниці, але й всієї структури ДФС (Державної фіскальної служби України). Тому ми також передали інформацію про події нашим міжнародним партнерам, щоб вони розуміли розмір корупції на митниці", - підкреслив Берестенко.

Читайте також:
Паніка щодо евакуйованих із Китаю здійняла хвилю обурення.
10:52
Відкриті торги визначили виконавця ремонтних робіт на шляхопроводі по проспекту Свободи у Кременчуці.
10:30
На Полтавщині очікують міністра внутрішніх справ.
10:15
Напруга у Нових Санжарах викликана інформаційними маніпуляціями.
09:25
Панікою можуть скористатися задля дестабілізації ситуації в країні.
08:56
Громадські слухання щодо розроблення Генерального плану розвитку відбулися у Бутенківській об'єднаній територіальній громаді.
вчора, 09:25