АТ «Укргазвидобування» декарбонізується і попливе по течії корупції

Опінії
04 квітня, 16:37
Олег Толмачев
Олег Толмачев
Фото: Expro

У першому кварталі 2024 року План з буріння компанії АТ «Укргазвидобування» на 2024 рік був провалений.

Експерт нафтогазової галузі

Мінуса з проходки у першому кварталі склали -33 286 метрів!!!

Отже, досягнення планових 386 622 метрів у 2024 році стало не можливим. Навіть озвучені Олегом Толмачевим 365 тис. метрів за результатами діяльності у першому кварталі 2024 року, виявилися недосяжними для компанії.

Звісно, що менеджери державної компанії АТ «Укргазвидобування» не можуть залишитися без премій за невиконання Плану буріння у першому кварталі 2024 року і визнати свої помилки. Відповідно, нічого кращого придумати не змогли, а ніж придумати нове ПЛАНОВЕ значення на 2024 рік.

Тобто, зменшили план буріння на 2024 рік!

В другому кварталі 2024 року з’явився новий план буріння з значенням проходки у 2024 році — 340 000 метрів. Основне зменшення проходки відбулося по бурінню експлуатаційних свердловин (-48 448 метрів), і збільшення проходки незначне (+1 826 метрів) по бурінню розвідувальних свердловин.

Тому, слід вже очікувати і зменшення планових обсягів видобутку газу на 2024 рік, за моїми оцінками на 164 млн. куб. м.

Отже, поки генеральний директор АТ «Укргазвидобування» Олена Кобець, не може повноцінно виконувати свої посадові обов’язки, і за це від компанії АТ «Укргазвидобування» отримує лише мізерні 700 000 грн на місяць, її заступники з легкістю творять дивні дива...

Питання чому мовчить Наглядова рада Нафтогазу і чи погоджені дані маніпуляції нею залишається на сьогодні відкритим тиша з їх боку і відсутність рішень.

Питання чому мовчить Правління Нафтогазу і голова, та чи погоджені дані маніпуляції ними залишається на сьогодні відкритим — тиша з їх боку і відсутність рішень.

Ймовірно, за мовчазної згоди, державна компанія АТ «Укргазвидобування» декарбонізується і попливе по течії корупції.

Цікаві факти, які потребують пояснень:

  1. Як так може бути, якщо зі свердловини № 273-Шебелинська відбувається неконтрольований викид газу по заколонному простору вже протягом 6 місяців? Куди дивляться екологи і інші державні органи на таке значуще порушення? Цей газ ніхто не обліковує і з нього не сплачується рента. Отаке раціональне використання природного газу відбувається в компанії саме на сьогодні, викид газу протягом 6 місяців санкціонований керівництвом компанії, Правлінням Нафтогазу і головою правління Чернишовим О.М.
  2. Щодо якості побудованих нових свердловин. Чому свердловина № 2-Моспанівська, яка і двох років не пропрацювала вже на сьогодні експлуатується з обірваними насосно-компресорними трубами і потребує капітального ремонту? Це свідчить про якість будівництва свердловин і про професіоналізм команди!
Читайте також:
Кримінал
Справу Євгена Борисова про незаконне збагачення на понад 142 млн грн направлено до суду.
17:36
Політика
А як могло бути інакше, якщо корупція в Україні процвітає, а АТ «Укргазвидобування» є флагманом корупції.
16:10
Опінії
Оскільки Ситник «переплутав» поняття «подарунок» і «оренда» в контексті квартири, де на халяву проживав Тишлек, суд справу закрив.
10:56
Політика
З точки зору здорового європейського глузду ця персона мусить покинути свою посаду.
09:22
Кримінал
Колишньому заступнику глави Офісу президента Андрію Смирнову запобіжний захід у вигляді застави в 10 млн грн.
вчора, 20:50
Кримінал
За даними правоохоронців, фігурант планував вийти зі слідчого ізолятора та переховуватися від слідства за кордоном
вчора, 17:04