«Ефективний» менеджер Олег Толмачев впроваджує «передові технології буріння» в УГВ

ПОЛІТИКА
02 квітня, 17:35
«Ефективний» менеджер Олег Толмачев впроваджує «передові технології буріння» в УГВ

В «Укргазвидобування» зафіксовано різке падіння обсягів буріння

За попередніми даними, буріння УГВ у березні 2024 р. становило 23,7 тис. м, що  на 21% (6,4 тис. м) менше, ніж у березні минулого року, йдеться у дослідженні НафтоРинку з роботи галузі у першому кварталі 2024 р.

Водночас середньодобова проходка у березні 2024 становила - 766 м, або +10% до показників лютого 2024 р.

Як раніше зазначало видання ExPro Consulting, «Укргазвидобування» у 2023 р. оновило рекорд з буріння за 15 років – 326 тис. м.

Проте на початку 2024 р. команду УГВ лишив директора БУ «Укрбургаз» Іван Сушинський, з яким нове керівництво не подовжило контракт.

В.о. генерального директора «Укргазвидобування»  Олег Толмачев в інтерв’ю на початку 2024 р. зазначав, що держкомпанія планує пробурити цього року 365 тис. м. «… сама по собі цифра проходки не дуже важлива. Важливо, що ми з цього отримаємо», - сказав він.

«Останній Бастіон» нагадує читачам, що Олег Толмачев пообіцяв Чернишову, що покаже «казковий видобуток» понад 13,3 млрд кубометрів природного газу, тим самим випросивши на колінах собі каденцію на цілий рік.

Але фантастичні навички банкрутити підприємства шляхом невмотивованих витрат на буріння, куди можна списати всю військову допомогу США, не допомогли здолати та виконати «обіцяне».

«Останній Бастіон»  вкотре наголошує на тому, що опудала, які були встановлені на центральних площах України, а також у кабінеті приЗЕдента — сіоніста, наглядно вказують шлях у колоніальне майбутнє, в яке ведуть прости господи менеджери номінально державних компаній. Майбутнє газу без газу, майбутнє менеджерів без профільної освіти, майбутнє України без українців.

Доля України, і стан номінально державних компаній, залежать тільки від національно свідомих українців.

Читайте також:
Політика
Після публікацій «Останнього Бастіону» та незалежних ЗМІ в УГВ визнали, що компанія збільшила обсяги передавання газу поганої якості.
29.12.2023, 15:45
Виміри
АТ «Укргазвидобування» визнало само себе невинним у смерті помбура Віталія Лемішка
09.11.2021, 14:57
Політика
Після зміни керівництва у вітчизняному Міністерстві оборони було виявлено діри у бюджеті. Казнокради готували країну до здачі РФ.
20:38
Політика
Нардеп Петруняк лобіює кримінальні інтереси «тютюнового короля» Козловського.
16:05
Політика
Українські транспортні компанії просять звернути увагу на активізацію Тищенка, який хоче повернути корупційні схеми на кордоні
10:41
Політика
Фінансова установа планує розширити клієнтську базу
10:11