Атака дронами на Київ: постраждав об’єкт енергетичної інфраструктури

ВІЙНА
02.01.2023, 14:55
Ілюстративне фото: випробування засобів терору у Ірані
Ілюстративне фото: випробування засобів терору у Ірані

В ніч на 2 січня 2023 року збройні сили рф в порушення норм міжнародного гуманітарного права здійснили масовану повітряну атаку

Розпочато розслідування за фактом атаки дронами на столичну інфраструктуру.

Про це повідомляє медіа агенція Останній Бастіон із посиланням на пресцентр Офісу генпрокурора.

Атака дронами на Київ: постраждав об’єкт енергетичної інфраструктури_1

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури розпочато кримінальне провадження за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

За даними слідства, в ніч на 2 січня 2023 року збройні сили РФ в порушення норм міжнародного гуманітарного права здійснили масовану повітряну атаку дронами-камікадзе по середмістю Києва.

"Обійшлося без жертв. Постраждав об’єкт енергетичної інфраструктури. На місцях подій працюють працівники ДСНС, прокурори, слідчі та експерти. У ході оглядів виявлено уламки збитих безпілотних літальних апаратів, триває їх ідентифікація. Досудове розслідування здійснюють слідчі ГУ СБУ в м. Києві та Київській області", - йдеться у повідомленні.

Читайте також:
Війна
Відстань від полігону до москви становить близько 100 км. До кордону України - близько 600 км.
06.01.2023, 10:06
Війна
"Ось так росіяни привітали наших дітей зі святом"
19.12.2022, 10:25
Війна
Британія надасть винищувачі для участі у місії НАТО «Східний вартовий» після того, як російські БПЛА порушили повітряний простір Польщі.
06:27
Війна
У Дніпропетровській області розширили зону примусової евакуації сімей із дітьми.
вчора, 17:02
Війна
Дрони й ракети Кремля неодноразово порушували повітряний простір НАТО.
вчора, 16:05
Війна
У понеділок офіцери військової служби США спостерігали за спільними військовими навчаннями росії та Білорусі.
вчора, 15:05