Атовці подякували Полтавському Держгеокадастру за надану землю

ПОЛТАВА
04.07.2016, 15:22
Атовці подякували Полтавському Держгеокадастру за надану землю

БО «Благодійний фонд «Плече побратима» та ГО «Європейська Україна» подякували керівнику Держгеокадастру в Полтавській області Вадимові Чувпилу за сприяння в налагодженні ситуації з отримання земельних ділянок учасниками війни на Сході України та членів сімей полеглих бійців.

Лист із подякою організації надіслали на адресу Максима Мартинюка, керівника Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру – повідомили в Прес-служба Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області.

Керівники вказаних організацій від імені учасників бойових дій на Сході України винесли подяку за налагоджену співпрацю з Держгеокадастром. Також у листі йшлося, що «Вадим Чувпило за час перебування на посаді проводив постійні прийоми представників учасників бойових дій, налагодив роботу кадастрового управління, в декілька разів виросла кількість наказів на землю для наших бійців».

Нагадаємо, у Полтавській області з моменту запровадження ініціативи про забезпечення землею безпосередньо до органів територіальних органів Держгеокадастру Полтавщини подали заяви 3 865 учасників АТО. З них 2984 отримали дозволи на розробку проектів землеустрою на ділянки загальною площею 5225,67 гектара. Завершили процедуру оформлення землі у власність 243 військовослужбовця.

Із земель державної власності учасники АТО здебільшого отримають ділянки для сільського господарювання. Під ці потреби 2785 військовим передадуть землі площею 5202,03 га (93% від виданих дозволів). Ще 199 ділянок площею 2364 га призначені для ведення садівництва.

Землевпорядники Полтавщини зарезервували для потреб учасників АТО, які виявлять бажання отримати ділянки на території регіону, більше 5,65 тис. га земель.

Військові можуть ознайомитись із матеріалами про вільні ділянки у відкритому доступі на сайті Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області.

Читайте також:
Карлівські дорожники звітують про виконання поточної реконструкції покриття на вулиці Івана Франка.
вчора, 12:14
У селі Мильці Полтавського району пожежна бригада загасила займання сміття на відкритій території.
06 серпня, 13:53
Учасників корупційної схеми триматимуть під вартою щонайменше 60 діб.
06 серпня, 09:48
Відповідні рекомендації опублікувало Міністерство освіти і науки в середу, 5 серпня
05 серпня, 20:25
Цієї суботи, 8 серпня, у мисливських угіддях Полтавського і Чутівського районів розпочнеться сезон полювання на пернатих.
05 серпня, 12:39
Решетилівська пожежно-рятувальна бригада ліквідувала горіння пожнивних залишків на відкритій території.
05 серпня, 11:13