Авіакатастрофа в Броварах. Наразі відомо про 18 загиблих, з них троє дітей.

ВІЙНА
18 січня, 10:22
Авіакатастрофа в Броварах. Наразі відомо про 18 загиблих, з них троє дітей.

Внаслідок авіакатастрофи у Броварах загинуло керівництво МВС – міністр, перший заступник міністра та державний секретар.

Внаслідок авіакатастрофи у Броварах загинуло керівництво МВС – міністр Денис Монастирський, перший заступник Євген Єнін та державний секретар Юрій Лубкович. Про це написав очільник Нацполіції Клименко.

Наразі відомо про 16 загиблих, з них двоє дітей. 22 потерпілих перебувають в лікарні, з яких 10 дітей.
Авіакатастрофа в Броварах. Наразі відомо про 18 загиблих, з них троє дітей._1

Уранці 18 січня в Броварах Київської області пролунав вибух. На об‘єкт соціальної інфраструктури впав літальний апарат.

Голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба повідомив, що під час трагедії у садку перебували діти та співробітники закладу. На даних момент всіх евакуювали.

Авіакатастрофа в Броварах. Наразі відомо про 18 загиблих, з них троє дітей._3Авіакатастрофа в Броварах. Наразі відомо про 18 загиблих, з них троє дітей._4Авіакатастрофа в Броварах. Наразі відомо про 18 загиблих, з них троє дітей._5

У Броварах під Києвом впав гвинтокрил ДСНС, який виконував завдання. Про це розповів речник командування Повітряних сил України Юрій Ігнат.

UPD 09:32 "Кількість жертв внаслідок падіння гвинтокрила у Броварах зросла до 18 чоловік. Серед загиблих - троє дітей. Поранення отримали - 26 осіб (12 дітей)", - йдеться у повідомленні МВС.

Читайте також:
Війна
Під час ворожого ракетного обстрілу Запорізького району загинули вогнеборці, які оперативно прибули на місце події. Їм було 31 і 34 роки.
15 листопада, 14:55
Війна
3 листопада зупинилося серце 29-річного Євгена Циганка. Чоловік постраждав від російського ракетного удару, який стався 21 жовтня.
03 листопада, 17:52
Полтава
15 вересня полтавець Дмитро Цись з іншими піротехніками розміновували околиці Лиману. На жаль, той день виявився фатальним.
29 вересня, 18:27
Некролог
Людина, яка під тортурами нікого не здала і яку шантажували хворим сином, – це один із символів українського спротиву в окупації...
06 вересня, 19:43
Опінії
Що не так зробили організатори в Чернігові і чому їх версія «у нас все було секретно аж до останнього» - повна маячня.
20 серпня, 12:34
Опінії
Неприпустимо відключати мозок, навіть, якщо звик оперувати емоціями. Це стосується і чиновників, і депутатів, і волонтерів із фронтовиками.
19 серпня, 18:15