Axiom Space кидає виклик Міжнародній космічній станції

22.12.2024, 19:52
Axiom Space кидає виклик Міжнародній космічній станції
Фото: Axiom Space

Переглянуто послідовність збирання комерційного орбітального об'єкта. Зі слів інженерів, ця дія дозволить пришвидшити автономність польоту.

Відповідне оголошення зробило керівництво приватної дослідницької компанії «Axiom Space», передає медіаагенція «Останній Бастіон». Оновлену послідовність модулів розгорнуть до кінця поточного десятиліття завдяки силовим пристроям від італійського техноконцерну «Thales Alenia Space».

Назва інноваційної установки — «Power Thermal Module» (PPTM), яку спершу випробують у відкритому космосі, пристикувавши до МКС, а затим на її основі постане окрема орбітальна станція. Раніше «Axiom Space» планувала встановити на МКС свої два модулі довкілля та дослідів, але обрано власний шлях.

«Ми вирішили переглянути послідовність складання власної станції, яка не залежатиме від МКС. Почнемо її збирання з установки PPTM, потім приєднаємо перший окремий модуль для проживання «Hab1», за якими буде другий дослідний. Наша мета полягає у створенні до 2028 року компактної вільнолітаючої орбітальної станції всього із двома модулями», — анонсували в «Axiom Space».

Доволі знаково, але раніше медіаагенція «Останній Бастіон» уже сповіщала читачів про те, що компанія «SpaceX» підготувала до нового тестового запуску «Starship» із ракетою-носієм «Super Heavy». Дата запуску не визначена, все залежить від дозволу Федерального управління цивільної авіації США.

Новий модуль PPTM для Axiom Space
Новий модуль PPTM для Axiom Space
Читайте також:
Світ
У США утворилися черги на запуск ракет.
06 січня, 17:04
Життя
2024 рік, що минає, виявився насиченим яскравими звершеннями в космічній сфері.
01 січня, 09:45
Світ
Космічний об'єкт «Parker Solar Probe» запущений ще 2018 року, щоби вивчити наше світило зблизька. З того часу він здолав чималу відстань.
24.12.2024, 08:24
Світ
Через несприятливі погодні умови астронавти були змушені провести два незаплановані тижні на борту Міжнародної космічної станції
25.10.2024, 17:05
Життя
З космодрому імені Джона Кеннеді у Флориді стартував ракетоносій із пристроєм «Europa Clipper». Мета: дослідити супутник Юпітера — Європу.
18.10.2024, 08:29
Життя
Наявні сили гравітації вплинули на появу у більшості планет Сонячної системи природних супутників. Тільки Меркурій і Венера позбавлені їх.
04.10.2024, 06:07