Axiom Space кидає виклик Міжнародній космічній станції

22.12.2024, 19:52
Axiom Space кидає виклик Міжнародній космічній станції
Фото: Axiom Space

Переглянуто послідовність збирання комерційного орбітального об'єкта. Зі слів інженерів, ця дія дозволить пришвидшити автономність польоту.

Відповідне оголошення зробило керівництво приватної дослідницької компанії «Axiom Space», передає медіаагенція «Останній Бастіон». Оновлену послідовність модулів розгорнуть до кінця поточного десятиліття завдяки силовим пристроям від італійського техноконцерну «Thales Alenia Space».

Назва інноваційної установки — «Power Thermal Module» (PPTM), яку спершу випробують у відкритому космосі, пристикувавши до МКС, а затим на її основі постане окрема орбітальна станція. Раніше «Axiom Space» планувала встановити на МКС свої два модулі довкілля та дослідів, але обрано власний шлях.

«Ми вирішили переглянути послідовність складання власної станції, яка не залежатиме від МКС. Почнемо її збирання з установки PPTM, потім приєднаємо перший окремий модуль для проживання «Hab1», за якими буде другий дослідний. Наша мета полягає у створенні до 2028 року компактної вільнолітаючої орбітальної станції всього із двома модулями», — анонсували в «Axiom Space».

Доволі знаково, але раніше медіаагенція «Останній Бастіон» уже сповіщала читачів про те, що компанія «SpaceX» підготувала до нового тестового запуску «Starship» із ракетою-носієм «Super Heavy». Дата запуску не визначена, все залежить від дозволу Федерального управління цивільної авіації США.

Новий модуль PPTM для Axiom Space
Новий модуль PPTM для Axiom Space
Читайте також:
Світ
Афромігрант і за сумісництвом найбагатша людина світу не припиняє дивувати. Підкорення «червоної планети» перетворилося на настирливу думку.
19 лютого, 12:36
Життя
Програма Artemis ознаменувала новий етап в освоєнні космосу.
08 лютого, 17:53
Життя
Космічний камінь, названий 2024 YR4, має 1,2% ймовірності зіткнення з нашою планетою, за оцінками вчених.
01 лютого, 09:29
Життя
Посадковий модуль компанії Firefly Aerospace зафільмував краєвид Землі під час підготовки до вильоту на місячну орбіту.
25 січня, 13:14
Життя
Супутник Землі тепер у списку спостереження Світового фонду пам'яток. Причина: зростання загроз руйнувань через майбутні комерційні польоти.
21 січня, 13:44
Світ
Blue Origin здійснила перший запуск 100-метрової ракети-носія New Glenn.
16 січня, 11:49