Банкрутства Полтавських комунальних підприємств — злочин, чи некомпетентність?

Позиція
19 січня, 18:06

Банкрутство Полтавафарм, імовірні банкрутства Полтававодоканал, Теплоенерго — злочин, чи службова невідповідність очільника обласної ради?

Збанкрутілий Полтавафарм, з якого голова Полтавської обласної ради  Біленький і його свита «вимили» всі оборотні кошти, змушуючи корупційним шляхом закуповувати «Біленьку» у Біленького.

«Полтаватеплоенерго», комунальне підприємство обласної ради, знаходиться на межі банкрутства внаслідок діяльності тракториста Біленького на чолі обласної ради. З якого «вимивалися» і «вимиваються» обігові кошти по різноманітним корупційним закупівлям.

Полтававодоканал, якому відключили постачання електричної енергії, зупинка якого спричинить колапс в межах міста і області.

Банкрутства стратегічних обласних комунальних підприємств, очолюваних призначенцями «Довіри» з обласної ради, вказують на можливий саботаж функціонування стратегічних підприємств під час дії воєнного стану, або цілеспрямовану диверсію супроти України і українців.

Неодноразова відмова Біленького проводити аудит діяльності «Полтавафарм», «Полтаватеплоенерго», «Полтававодоканалу» прямо вказує на корупційну залежність Біленького від діяльності вказаних підприємств. Починаючи від купівлі Полтаватеплоенерго студійних будуарів з професійними телекамерами, і закінчуючи обманутими ним жінками депутатами обласної ради.

Що, і кого приховує Біленький в своєму сховищі незабаром на шпальтах Останнього Бастіону.

Автор : Гнап Нерушима
Читайте також:
Позиція
Передчуваючи прийняття оновленого Закону «Про мобілізацію» голова Полтавської обласної ради виїхав за кордон
10 квітня, 18:30
Політика
Він задекларував нерухомість у Криму, а його дружина мільйони готівки.
19 березня, 15:03
Полтава
Українські патріоти, які весною 2014 року з Майдану рушили на Схід, по нині боронять Батьківщину. Багато кого з них уже немає серед нас.
14 березня, 16:10