Батько керівника Офісу президента виявився співробітником ГРУ Росії «у відставці»

ПОЛІТИКА
22 вересня, 17:15
Борис Єрмак – ветеран російської розвідки
Борис Єрмак – ветеран російської розвідки
Фото: novynarnia.com

Щуром в оточенні Зеленського, ймовірно, є його син – Андрій Єрмак – керівник Офісу президента.

Батько керівника Офісу президента Андрія Єрмака – співробітник Головного розвідувального управління РФ у відставці Борис Єрмак. 

Про це йдеться у розслідуванні журналістки Любові Величко «Ціна зради – $40 мільйонів. Чому влада заперечує проведення «вагнерівської» спецоперації та до чого тут Єрмак».

Розслідуючи зірвану хоч і розіграну як по нотах спецоперацію українських спецслужб, яким вдалося  завербувати бойовиків ПВК «Вагнера»,   і які  мали бути арештовані в аеропорту «Бориспіль», журналісти-розслідувачі вивчили біографії всіх причетних до спецоперації. І прийшли до висновку, що щуром в оточенні Зеленського, ймовірно, є Андрій Єрмак – керівник Офісу президента. 

 Серед іншого зазначається, що з 1999 року бізнес-партнером Андрія Єрмака у ТОВ «Інтерпромфінанс Україна» є громадянин Російської Федерації Рахамім Емануїлов, а директором компанії є батько Андрія Єрмака Борис Єрмак.

«Також Андрій Єрмак керував компанією ТОВ «Медійна група Європейського партнерства» в той час, як її співвласником був Рахахім Емануїлов. Але Рахамім Емануїлов – не просто росіянин. Він є радником голови Ради Федерації – верхньої палати російського парламенту, частину членів якої призначає президент РФ Володимир Путін», – йдеться у розслідуванні.

Журналістка наголошує, що родину Єрмаків об’єднує не лише спільний бізнес з Емануїловим: «Про своє тепле ставлення та спільний світогляд із Рахамімом Яшаєвичем у соцмережі фейсбук на його сторінці відкрито пише Борис Єрмак (орфографія збережена): «Ромуля! С наступающим Новым годом и Рождеством Тебя и Твою семью! (…) Иногда смотрю твои посты и с большим уважением отношусь к твоей позиции и сегодняшним событиям. Обнимаю!» 

Батько керівника Офісу президента виявився співробітником ГРУ Росії «у відставці»_1

Повідомляється, що Андрій Єрмак та його брат Денис не забувають про Емануїлова і поза бізнес-стосунками.

Наприклад, вони регулярно лайкають фото росіянина у фейсбуці.

Батько керівника Офісу президента виявився співробітником ГРУ Росії «у відставці»_2

Андрій та Денис Єрмаки вподобали фото Емануїлова, яке він оновив у січні 2020 року

Співробітники спецслужб, як ніхто, знають, наскільки сильною політичною фігурою є голова офісу президента. І наскільки сильно голова ОП може впливати на рішення гаранта Конституції.

«Ще за часів президентства Кучми, коли Віктор Медведчук був головою адміністрації президента, в Україні заведено, що керівник АП – це сірий кардинал», – пояснює авторам розслідування контррозвідник із Департаменту контррозвідки СБУ Олександр. – «Єрмак – це не просто чувак, який має каву подати та папірець принести на підпис. По факту Єрмак – це людина, яка сидить біля президента і розв'язує серйозні питання, в які президент навіть не заглиблюється. І я це знаю не з телевізора»..
 
«А що може бути простіше, ніж зателефонувати батьку-розвіднику, який спілкується з керівництвом Головного управління розвідки Російської Федерації» – говорить учасник операції, який спілкується зі співробітником США, що стежив за операцією під час її активної фази. – «Вони й раніше були невисокої думки про наш ОП – бо дії цих людей з точки зору локальних та масштабних вчинків говорять про те, що рівень інтелекту у керівництва ОП дуже низький. В офісі президента не вміють передбачати на три кроки вперед, як це робить та ж Росія. В ОП не було розуміння, які наслідки будуть (в тому числі й для них особисто-ред), якщо «вагнерівську» операцію зірвати. Їхні думки зайняті зовсім іншим завданням – лягти (!) під Росію, а не просто подружитися з нею».

В ґрунтовному розслідуванні журналістів сайту «Новинарня» йдеться також і про деталі деяких з багатьох інших зірваних високопосадовцями чинної влади спецоперацій спецслужб.

Читайте також:
Законопроєкт № 3196 може завдати серйозного удару основам безпеки держави.
21 жовтня, 18:11
Внесений до Ради проєкт закону про реформування СБУ викликав шквал критики в експертному середовищі.
19 жовтня, 14:13
Команда "гаранта" внесла до парламенту законопроєкт, який суттєво скорочує і демілітаризує СБУ.
19 жовтня, 09:18
Фахівці у сфері державної безпеки звернулися з вимогами до керівництва України.
16 жовтня, 11:16
Людина, яка прагне очолити позасистемну опозицію в РФ і водночас не планує повертати Крим Україні, звинуватила ФСБ у держзраді.
07 жовтня, 09:58
Співробітнику Служби безпеки України дали умовний термін за торгівлю приватною інформацією громадян.
06 жовтня, 12:06