Baykar представив тактичний дрон вертикального зльоту

СВІТ
10 червня, 09:35
Випробувальний політ розвідувального дрона Kalkan Diha
Випробувальний політ розвідувального дрона Kalkan Diha
Фото: Baykar Makina

Компанія Baykar Makina представила тактичний дрон Kalkan Diha з можливістю здійснювати вертикальний зліт та посадку.

Відео презентація була опублікована компанією на своїй сторінці в You Tube.

БПЛА Kalkan Diha розроблений для використання на тактичному рівні піхотними підрозділами для ведення розвідки, корекції вогню та довготривалого патрулювання.

Розробник заявляє про можливість знаходження дрона у повітрі до 6 годин, а також здійснювати розвідку на  максимальній висоті у 4.3 км.

Kalkan Diha оснащується комбінованою енергетичною установкою яка складається з електродвигунів для вертикального зльоту та посадки, а також двигуна внутрішнього згоряння.

При польоті в економічному режимі на крейсерській швидкості він може розвинути швидкість до 100 км/год, а максимальна складає 130 км/год.

Бортове обладнання дозволяє здійснювати польоти на віддалення до 100 км від оператора, при цьому у випадку втрати зв’язку, Kalkan Diha має розширений набір функцій, серед яких:

  • Повністю автоматична система польоту;
  • Повністю автономне з’єднання датчиків;
  • Система автономного зльоту та посадки;
  • Напівавтономний режим польоту.

Оптична система дрона дозволяє здійснювати виявлення цілей вдень і вночі. Додатково встановлений лазерний далекомір та система лазерного цілевказання.

На сьогодні компанія Baykar виробляє та розробляє велику номенклатуру безпілотних систем з альтернативними способами зльоту та керування.


Компанія Baykar увійшла до топ-10 найбільших експортерів Туреччини та стала провідною серед компаній-експортерів у секторі оборони та авіації.

Про це повідомила пресслужба компанії Baykar.

Baykar представив тактичний дрон вертикального зльоту_1

«Ми отримали нагороду як компанія з найбільшим експортом у секторі оборони та авіації у 2023 році на церемонії «Export Champions Award Ceremony», організованій Асамблеєю експортерів Туреччини. Ми входимо до топ-10 компаній, які найбільше експортують у всіх секторах», - зазначили в компанії.

Як зауважив гендиректор компанії Baykar Халук Байрактар у соцмережі Х, компанія була явним лідером експорту в оборонній та аерокосмічній промисловості впродовж останніх 3 років.

«Вперше в історії експорту Туреччини оборонна та аерокосмічна компанія увійшла до 10 найбільших експортерів», - наголосив Халук Байрактар.
 
Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Війна
Виробники дронів у США пропонують надсилати більше БпЛА в Україну для випробувань, щоб вийти в лідери на світовому ринку
29 червня, 12:57
Опінії
Якщо ви вмієте і хочете робити безпілотні літальні апарати.
27 червня, 17:05
Війна
Американська військово-промислова компанія Northrop Grumman Corporation вважається одним із найбільших у світі виробників зброї
19 червня, 11:07
Війна
Україна також отримала ліцензію на виробництва снарядів калібру 155 мм.
07 червня, 17:05
Опінії
Противник, безумовно, продовжуватиме атаки на Харківському напрямку, і, цілком імовірно, на Сумському.
25 травня, 15:47
Світ
Загалом на виробництво боєприпасів виділено близько 6 млрд доларів.
03 травня, 16:55