Бережіть цикад, вони безпечні

09 травня, 21:47
Бережіть цикад, вони безпечні
Фото: Останній Бастіон

Це сімейство комах із підвиду напівжорсткокрилих. Через великі розміри люди їх доволі часто плутають із шершнями та ґедзями.

Чи знаєте ви, що цикади не шкодять і не кусають, тому що вони не мають необхідних для цього органів. Вони не поширюють хвороби, на відміну від мух, та не є токсичними, адже насправді дуже корисні для рослин.

Як стверджують інсектологи, тіла цикад насичені азотом, який потрапляє у ґрунт, коли вони вмирають. Фактично, завдяки цим комахам відбувається аерація газонів для покращення фільтрації води, тож просто дозвольте матінці-природі зробити свою справу.

Цикади насправді просто наші галасливі друзі (видають гучні звуки для відлякування хижаків — прим. ред.), які ще не розсудливі. Більшість із них — справжні велетні, які мешкають на деревах і чагарниках переважно у спекотних країнах у всіх частинах світу.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що цвіркуни-«канібали» захопили американський штат Невада. Місцеві жителі (дорослі та діти) знаходяться у заручниках мільйонів велетенських комах-стрибунів.

Бережіть цикад, вони безпечні_1

вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Сон чорніючий, горицвіт весняний, шафран сітчастий, ковила волосиста і пірчаста. Ця флора не перебуває під охороною держави на Полтавщині.
06 грудня, 08:28
Політика
WWF-Україна закликає ДП «Ліси України» припинити блокування процесу заповідання пралісів
26 листопада, 11:42
Полтава
Дуже рідкісні квітки-брандушки та тюльпан дубравний знаходиться на південному сході Полтавського краю. Ця флора потребує захисту держави.
15 листопада, 14:54
Полтава
Земельні ділянки незайманого степову потребують захисту держави від втручання сільгоспвиробників і забудовників. Полтавщина показує приклад.
31 жовтня, 08:24
Полтава
В околицях села Малий Бакай знайдено ділянки із червонокнижною ковилою. Природоохоронці планують створити захищену законом зону.
13 жовтня, 19:58
Життя
Раніше невідомі організми розвивалися всередині кам'яної породи. Це найдавніші мікробіоми, виявлені у відкладеннях на Півдні Африки.
11 жовтня, 21:43