Бережіть цикад, вони безпечні

09 травня, 21:47
Бережіть цикад, вони безпечні
Фото: Останній Бастіон

Це сімейство комах із підвиду напівжорсткокрилих. Через великі розміри люди їх доволі часто плутають із шершнями та ґедзями.

Чи знаєте ви, що цикади не шкодять і не кусають, тому що вони не мають необхідних для цього органів. Вони не поширюють хвороби, на відміну від мух, та не є токсичними, адже насправді дуже корисні для рослин.

Як стверджують інсектологи, тіла цикад насичені азотом, який потрапляє у ґрунт, коли вони вмирають. Фактично, завдяки цим комахам відбувається аерація газонів для покращення фільтрації води, тож просто дозвольте матінці-природі зробити свою справу.

Цикади насправді просто наші галасливі друзі (видають гучні звуки для відлякування хижаків — прим. ред.), які ще не розсудливі. Більшість із них — справжні велетні, які мешкають на деревах і чагарниках переважно у спекотних країнах у всіх частинах світу.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що цвіркуни-«канібали» захопили американський штат Невада. Місцеві жителі (дорослі та діти) знаходяться у заручниках мільйонів велетенських комах-стрибунів.

Бережіть цикад, вони безпечні_1

Читайте також:
Полтава
Наслідуючи приклад представників «Останнього Бастіону», селяни допомагають відновити біорізноманіття Полтавського краю. Добрі справи діють.
03 червня, 06:09
Полтава
Оперативники зняли 2 кілометри виявлених у воді браконьєрських сіток. На жаль, порушників нерестової заборони не затримано на місці події.
27 травня, 14:56
Полтава
Від початку року в області сталися 4 надзвичайні ситуації, коли вигоріла частина екосистеми. Займання виявляють у суху вітряну погоду.
01 травня, 13:45
Полтава
Невідомі особи без дозвільної документації здійснили геодезичні й вибухові роботи у ландшафтному парку «Гадяцький». Завдано збитків державі.
18 квітня, 19:14
Життя
Родина кілегрудих птахів, які уподобали життя у холодних широтах Південної півкулі Землі, мають дивні звички. Одна із них — стрибки в океан.
18 квітня, 14:45
Полтава
Фахівці обстежили ділянку проєктування поблизу бази відпочинку «Зóрі». Об'єкт розташований в Омельницькій громаді Кременчуцького району.
16 квітня, 14:45