Без політкоректних комплексів: Дональд Трамп звернув увагу на проблему ультралівого насильства

СВІТ
05.07.2019, 18:59
Без політкоректних комплексів: Дональд Трамп звернув увагу на проблему ультралівого насильства

Американський президент Дональд Трамп продовжує говорити на теми, які до недавнього часу були табуйованими у вищих ешелонах американського політикуму.

У своєму твіттері американський президент поширив допис політичної оглядачки Теммі Брюс з анонсом її телепрограми, присвяченої проблемі ультралівого насильства.

При цьому Трамп назвав ведучу «великою людиною».

Теммі Брюс відома своїми консервативними, хоч і дещо екстравагантними поглядами. У численних програмах, а також кількох книгах вона неодноразово звертала увагу на проблеми екстремістської діяльності лівих угрупувань, а також обмеження свободи слова і думки шляхом впровадження норм «політкоректності».


В ліберальних колах США проблему ультралівого насильства прийнято замовчувати. Зазвичай акцент робиться лише на «правому екстремізмі». Коли під час заворушень у Шарлотсвіллі (серпень 2017 року) Трамп назвав винними обидві сторони, це здійняло бурю критики у його бік.

Нагадаємо, що в жовтні 2018 року Трамп назвав себе націоналістом.

Читайте також:
Найбільше заробив засновник Facebook Марк Цукерберг — 31 млрд доларів.
вчора, 11:20
Покоління, яке народилося на планеті з початку 2000-х років, дедалі рідше вживає спиртні напої, ніж їхні батьки.
23 травня, 12:34
Корінні американці зі штату Оклагома, які врятували мешканців Ірландії від голоду, тепер самі опинилися на межі виживання через коронавірус.
22 травня, 16:50
Слідчий комітет РФ видалив зі свого офіційного сайту новину про відкриття кримінального провадження проти Фінляндії за статтею "Геноцид".
21 травня, 08:56
Попри пандемію коронавірусу і економічну кризу країнам Балтії слід зберегти оборонний бюджет на теперішньому рівні.
20 травня, 12:18
Президент Тайваню Цай Інвень рішуче заперечила наміри уряду комуністичного Китаю "відновити суверенітет" над незалежним островом.
20 травня, 09:51