​Без сумління та співчуття. Чому полтавці свідомо знищують екосистему? (відео)

ПОЛТАВА
12.10.2019, 05:14

З початку року в екосистемах Полтавської області сталося більше тисячі пожеж.

4 роки тому у селі Сем’янівка небайдужі мешканці Полтавського району за власні кошти висадили молодий ліс. Площа насаджень становила 15 гектарів. В екологічній ініціативі взяли участь не лише дорослі, але й діти.

Одначе вирости лісу не судилося. Невідомі свідомо підпалили зелені насадження. Згоріли не лише дерева, але й представники тваринного царства. Геннадій Сікалов, який активно турбується станом довкілля, вражений, що в нашому суспільстві існує чимало осіб, здатних на такі вчинки.

Загалом, за офіційними даними управління з питань цивільного захисту Полтавської облдержадміністрації цього року в екосистемах області сталося майже вдвічі більше пожеж, ніж торік. Пожежі на відкритій місцевості стаються або з необережності, або як наслідок байдужого до екології господарювання, або ж із свідомих варварських мотивів.

Геннадій Сікалов переконаний, що суспільну свідомість необхідно докорінно змінювати: ми повинні не тільки зберегти те, що отримали від батьків, але й передати його дітям у кращому стані.


Читайте також:
Громадські слухання щодо розроблення Генерального плану розвитку відбулися у Бутенківській об'єднаній територіальній громаді.
09:25
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
17 лютого, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
17 лютого, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05