Бібі Сатаньягу погрожує прокурору МКС

СВІТ
22 травня, 19:25
Бібі Сатаньягу погрожує прокурору МКС
Фото: Yeni Şafak

Прем'єр-міністр державного утворення Ізраїль, як і його приятель путін, лютує. Обидва відкидають усі звинувачення у воєнних злочинах.

В інтерв'ю для одного із провідних американських телеканалів ABC News Біньямін Нетаньягу зізнався, що відверто зневажає прокурора Міжнародного кримінального суду Каріма Хана. Ба більше, він радить йому озиратися й бути обачним.

Ватажок ізраїльських сіоністів переконаний, що як і у випадку із цивільним населенням Палестини, йому зійде з рук атентат відомого юриста. Для цього в єврейського державного утворення є свої терористичні угруповання, як МОССАД, ШАБАК тощо.

«Я можу подорожувати, куди захочу. Я не маю жодних турбот, але от прокурор Карім Хан, який санкціонував ордер на мій арешт, повинен бути обережним. Він не зможе всюди подорожувати вільно, як хотів би. Хай поміркує над цим», — заявив Нетаньягу.

Прем'єр-міністр також уточнив, що виданий Міжнародним кримінальним судом ордер на його арешт нібито ніколи не буде виконано. Нетаньягу переконаний, що перебуває під покровом американського уряду, який десятиліттями утримують сіоністи.

Тим часом як раніше інформувала медіаагенція «Останній Бастіон», світове єврейство в особі ізраїльського «м'ясника Ґази» тероризує міжнародну громадськість міфічним антисемітизмом. Нетаньягу чітко виконує поставлене перед ним завдання.

Читайте також:
Світ
Вашинґтонські «яструби миру» вимагають від України не ескалювати конфлікт, а самі допомагають коїти масову різанину. Ізраїль їм важливіший.
12 червня, 12:36
Політика
Польські політики та «фермери» оперативно відповіли на провокацію. Все, що змогли, так це знову перекрили кордон з Україною.
07 червня, 06:07
Опінії
На жаль, ворожа пропаганда використовує будь-які теракти на Московії як привід для співчуття. І західне суспільство їй у цьому підігрує...
28 квітня, 18:30
Війна
Московити продовжують чинити психологічний тиск і здійснювати терор на українців Півдня та Сходу. Ворог прагне тотальної деморалізації.
28 березня, 20:25
Війна
Незалежно від того, хто і як голосував від серпня 1991 року у прикордонних регіонах України, винні у смертях наших громадян лише росіяни.
20 березня, 06:01
Опінії
У ворога на нашу перлину Причорномор'я плани ще від 2014 року. Проте наша Одеса не по зубах московитам, які всюди сіють смерть.
17 березня, 13:00