Біленький хоче виділити майже 600 тисяч гривень на самопіар

Позиція
10 травня, 10:05

9 травня Полтавська обласна рада оголосила тендер на замовлення рекламних послуг про власну діяльність.

Про це йдеться на сайті Prozorro.

На замовлення «інформаційних послуг із висвітлення діяльності депутатів Полтавської обласної ради, кращих практик територіальних громад області засобами телебачення» з бюджету заплановано виділити 579 009 гривень.

Біленький хоче виділити майже 600 тисяч гривень на самопіар_1

За умовами тендеру, переможець має до кінця поточного року відзняти понад 1000 хвилин матеріалів про діяльність депутатів обласної ради. Відео будуть транслювати на місцевому телебаченні, хронометраж одного відеоролика — щонайменше 15 хвилин.

  • кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 17 травня;
  • Початок аукціону: 20 травня.

Прикметно, що перед виходом в ефір усі відеоматеріали цензуруватимуть працівники обласної ради.

11 квітня 2024 року Полтавська обласна рада провела тендер на виготовлення роликів про полеглих захисників та уклала договір з іншим місцевим телеканалом — «ІРТ».

Власником «ІРТ» є ТОВ «Компанія «Гепард».

Біленький хоче виділити майже 600 тисяч гривень на самопіар_3
Біленький хоче виділити майже 600 тисяч гривень на самопіар_5

У 2019 році bihus.info повідомляло, що «Батьківщину» та «Європейську солідарність» з Полтавщини підтримали дві фірми, пов’язані з однією бізнес-групою. Зокрема, партія Юлії Тимошенко отримала 2 мільйони гривень від ТОВ «Полтаврембуд», а партія Петра Порошенка отримала 3 мільйони гривень від ТОВ «Компанія «Гепард». Обидві фірми-донори згадуються у кримінальному провадженні СБУ. Слідчі припускають, що через низку фірм та банк «Український капітал», який фактично належить родині бізнесменів Бєлашовових, група осіб могла «виводити» кошти і ухилятися від сплати податків.

Участь у тендері, крім його каналу, брав місцевий канал «PTV», який надав вигіднішу цінову пропозицію. Але пропозицію відхилили, бо працівники телеканалу не мають дипломів журналістів.

Аналогічні вимоги були заявлені і в закупівлі, оголошеній 9 травня.

Біленький хоче виділити майже 600 тисяч гривень на самопіар_7

Канал «PTV» не оскаржував дискримінаційні вимоги до антимонопольного комітету. Це пов'язано з тим, що канал наразі знаходиться в орбіті голови обласної ради Олександра Біленького. Працівник «PTV» Сергій Нагорний наразі очолює PR-відділ Біленького, та переховується від мобілізації в апараті Полтавської обласної ради.

Біленький хоче виділити майже 600 тисяч гривень на самопіар_9

Журналістка «PTV» Катерина Матієнко до січня 2024 року була керівником ТОВ «Ми-Полтава», яке займається піаром Олександра Біленького.

Біленький хоче виділити майже 600 тисяч гривень на самопіар_11
Біленький хоче виділити майже 600 тисяч гривень на самопіар_13
Біленький хоче виділити майже 600 тисяч гривень на самопіар_15

Закупівлю знову підлаштували під телеканал «ІРТ». А «PTV» будуть залучати до закупівель для імітації конкурентної закупівлі.

«Останній Бастіон» нагадує читачам, що керівництво ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» настільки знахабніло, що замість вкладання коштів у відновлення та модернізацію мереж теплопостачання, закуповує «відеообладнання для проведення конференцій».

А  «ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» під час війни купило фотоапарат та фотографічне обладнання на майже 100 тисяч гривень.

Ейфорія від тарифів, якими частує керівництво  Полтаватеплоенерго та Лубнитеплоенерго споживачів, спонукала генеруючі організації замовити, за кошти платників податків, цілий студійний комплекс та комплект фотообладнання, як ми передбачали, для справжньої студійної  роботи з підготовки та демонстрації Біленького, та його політичних хвойд.

Але цього Біленькому виявилося замало. Він вирішив витратити ще 600 000 гривень на самопіар на каналі, пов'язаному з Бєлашовим.

Нагадаємо, що Сергій Бєлашов є теж депутатом Полтавської обласної ради, і входить в так звану «каоліцію» з сіренькими  задля розпилу бюджетних коштів, крадіжок комунального майна та земельних ділянок під об'єктами комунальної власності.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Полтава
У березні 2023 року він оформив собі службове відрядження до Республіки Польща та під виглядом робочої поїздки виїхав за межі України.
16 квітня, 15:45
Полтава
Напередодні Свята Покрови Пресвятої Богородиці хапуги і колаборанти з Полтавської обласної ради провели вишкіл.
30.09.2023, 10:25
Полтава
На порядку денному засідання – забезпечення роботи обласного кардіодиспансеру
10.11.2020, 13:15