Pornhub переїздить до Полтави.

ПОЛІТИКА
07 березня, 10:15
Pornhub переїздить до Полтави.

Олександр Біленький, поки що голова Полтавської обласної ради, встановлює студію з підпорядкованим йому "Полтаватеплоенерго".

Вочевидь попередньо надихавшись, та потім надихнувшись оцінкою розвідувальних дій Оксани Волощук - кременчуцької Мата Харі, яка у тісній та глибокій взаємодії з найвеличнішим розвідником всіх часів Кирилом Будановим, та іншими невстановленими особами, спромоглася отримати найрозшукуванішу усіма розвідками світу інформацію, за що була нагороджена буданівською нагородою,  поки що голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький вирішив ліберально не відставати від колег з Банкової та острову, та заходився у терміновому порядку будувати сучасну студію з бажанням довести Буданову, що і в Полтавській обласній раді, і в "Полтаватеплоенерго" є не гірші за Будановку елементи.

Ейфорія від тарифів, якими частує керівництво  Полтаватеплоенерго полтавців, та гостей міста, спонукала генеруючу організацію замовити, за кошти платників податків, цілий студійний комплекс, як ми розуміємо, для справжньої студійної  роботи з підготовки та демонстрації Буданову Біленького, та його політичних хвойд.

Висловлюємо рішучу підтримку Олександру Біленькому та керівництву "Полтаватеплоенерго" їхнім намаганням нарешті показати ліберастів з обласної ради, ОВА, та керівництва підпорядкованих їм комунальних підприємств у неретушованому політикою вигляді.

Автор : Іван Правдін
вибір редакції
Читайте також:
Новини
Челядь з Полтавської міської ради не дочекалася виходу у світ свого бара(и)на.
22 лютого, 18:00
Опінії
Хто б нагадав мерові, що сьогодні Україна, щодень втрачаючи кращих, протистоїть його серпасто-молоткастим ідолам.
23.10.2022, 11:25
Політика
У Полтаві створено вже четверте ДФТГ. Чому замість того, щоб іти на війну, здорові чоловіки ховаються у ДФТГ, прикидаючись воїнами
26.08.2022, 11:55
Виміри
Голова Полтавської обласної організації НСЖУ Євген Лопушинський посібник колаборантів Киви і Чередніченка
01.08.2022, 12:35
Життя
Про добрі справи говорити – себе не поважити. Життєве гасло, яким послуговується у побуті наш співрозмовник.
25.05.2022, 17:09
Війна
Під час війни небо України мало бути більш захищене.Руйнування ППО на прикладі Полтави
24.02.2022, 13:47