Pornhub переїздить до Полтави.

ПОЛІТИКА
07.03.2023, 10:15
Pornhub переїздить до Полтави.

Олександр Біленький, поки що голова Полтавської обласної ради, встановлює студію з підпорядкованим йому "Полтаватеплоенерго".

Вочевидь попередньо надихавшись, та потім надихнувшись оцінкою розвідувальних дій Оксани Волощук - кременчуцької Мата Харі, яка у тісній та глибокій взаємодії з найвеличнішим розвідником всіх часів Кирилом Будановим, та іншими невстановленими особами, спромоглася отримати найрозшукуванішу усіма розвідками світу інформацію, за що була нагороджена буданівською нагородою,  поки що голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький вирішив ліберально не відставати від колег з Банкової та острову, та заходився у терміновому порядку будувати сучасну студію з бажанням довести Буданову, що і в Полтавській обласній раді, і в "Полтаватеплоенерго" є не гірші за Будановку елементи.

Ейфорія від тарифів, якими частує керівництво  Полтаватеплоенерго полтавців, та гостей міста, спонукала генеруючу організацію замовити, за кошти платників податків, цілий студійний комплекс, як ми розуміємо, для справжньої студійної  роботи з підготовки та демонстрації Буданову Біленького, та його політичних хвойд.

Висловлюємо рішучу підтримку Олександру Біленькому та керівництву "Полтаватеплоенерго" їхнім намаганням нарешті показати ліберастів з обласної ради, ОВА, та керівництва підпорядкованих їм комунальних підприємств у неретушованому політикою вигляді.

Автор : Іван Правдін
вибір редакції
Читайте також:
Позиція
Слуги урода, які очолили представництво Голоборотька у Полтавській міській раді, зробили ремонт.
27 лютого, 09:10
Полтава
Чарівна Полтава зачаровує шедеврами архітектури мамаїв, ямщиків, денщиків, та інших арахамій.
24 січня, 11:57
Позиція
Попри заборону Міністерства культури, Сергій Морозов завершив незаконне будівництво та хоче ввести будівлю в експлуатацію.
02 січня, 09:55
Полтава
Полтавці закликають чиновників міськради виходити з кабінетів та чистити сніг.
16.12.2023, 11:55
Політика
Пряма трансляція сесії Полтавської міської ради
15.09.2023, 10:12
Кримінал
Рома не зрозумів, що ще після першого разу потрібно було зрозуміти свою помилкову точку зору і вибачитись
31.08.2023, 14:45