Білорусь розпочала депортацію мігрантів

СВІТ
23 листопада, 10:30
Білорусь розпочала депортацію мігрантів
Фото: google

118 мігрантів уже покинули країну, ще більше готуються до відльоту

Міністерство внутрішніх справ Білорусі заявило, що 118 мігрантів залишили країну в понеділок, 22 листопада 2021 року. Ще більша частина іноземців повинна вилетіти у вівторок.

Нагадаємо, що Європейський Союз звинувачує Білорусь у маніпуляції тисячами людей з Близького Сходу, через яку вони намагалися здійснити перехід до Польщі, Литви та Латвії. Це відбулося у відповідь на санкції ЄС, введені щодо Мінська у зв'язку з придушенням протестів проти спірного переобрання президента Олександра Лукашенка торік.

Прикордонний конфлікт між Польщею та Білоруссю багатьма розцінюється, як спроба психологічного тиску на Європу, хоча глибший аналіз ситуації вказує на можливе загострення соціальної кризи в Україні, що є продовженням агресії північного "сусіда" по відношенню до нашої держави.

вибір редакції
Читайте також:
Україна, як повідомляється і як годиться, посилює захист північного поребрика.
20 листопада, 15:55
Нелегальні мігранти, які загрожують національній безпеці Польщі й Литви, мріють отримати соцзабезпечення у Гельсинкі та Берліні.
13 листопада, 09:09
Прем'єрка Данії Метте Фредеріксен повідомила, що мігрантам та біженцям доведеться працювати для отримання державної допомоги.
08 вересня, 19:18
Між афґанським і українським народами лежить глибоке культурне, реліґійне, етнічне та ціннісне провалля.
21 серпня, 15:35
Маршрут нелегалів проходив також через територію РФ.
23 липня, 14:55