Білорусь вслід за ЄС відмовилась від імпорту української птиці

СВІТ
28 січня, 16:12
Білорусь вслід за ЄС відмовилась від імпорту української птиці
Фото: 24tv.ua

Білорусь обмежила поставки м'яса птиці з країн, де зареєстровані випадки захворювання пташиним грипом.

Білорусь обмежила поставки м'яса птиці, як з України, так і з окремих регіонів Словаччини, Угорщини, Чехії та Польщі, на території яких зареєстровані випадки захворювання птахів високопатогенним грипом.

Про це повідомляє Асоціація тваринників України, з посиланням на департамент ветеринарного і продовольчого нагляду Мінсільгосппроду Білорусі.

За кілька днів після того як від закупівлі української курятин відмовились в ЄС, схожі обмеження застосувала Білорусь.

З 24 січня введені тимчасові обмеження на ввезення в республіку з цих регіонів живої птиці, інкубаційного яйця, диких, зоопаркових та циркових сприйнятливих тварин, м'яса птиці, яєчного порошку, меланжу, альбуміну та інших харчових продуктів переробки курячого яйця, пуху і пера. Заборона також поширюється на корми і кормові добавки з птиці, корми та кормові добавки рослинного походження (за винятком кормів для кішок і собак).

Нагадаємо, минуло близько десяти днів після випадку захворювання на одній із птахофабрик на Вінниччині. З того часу ветеринарні органи та місцева влада вжили низку заходів для запобігання поширенню вірусу і повторних спалахів виявлено не було. 
 

Читайте також:
Член російської Ради Федерації звинуватив мешканця Мінська Арамаіса Міракяна у русофобії через прохання спілкуватися білоруською мовою.
18 лютого, 12:55
Патріоти Білорусі вшанували Михайла Жизневського, відвідавши його могилу неподалік Гомеля.
23 січня, 08:55
Президент Жаїр-Мессіаш Болсонару направив загони Збройних сил Бразилії у штат Сеара для вгамування страйку правоохоронців.
вчора, 13:05
102 роки з дня проголошення державної самостійності сьогодні відзначають в Естонії.
вчора, 12:10
У Білому домі готують мирну угоду, яка покладе край довготривалому воєнному конфлікті між урядом Афганістану та угрупуванням "Талібан".
вчора, 11:25
Федерація Кавказьких Асоціацій провела акції протесту в Стамбулі та Анкарі проти виловлювань посла РФ Олексія Єрхова.
вчора, 10:20