Білоруси категорично проти участі своєї країни у війні, – соцопитування

СВІТ
25 січня, 07:03
Білоруси категорично проти участі своєї країни у війні, – соцопитування

Громадяни північної країни-сусідки висловлюють небажання долучатися до російської кривавої авантюри на українській землі.

Про це яскраво свідчать результати дослідження суспільної думки, оприлюдненого науковим виданням "Социодиггер", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, переважна більшість білорусів (81%) не бажають, аби війська вступили на територію України для проведення воєнних дій і диктатор Аляксандр Лукашенка розуміє наслідки такого кроку.

Станом на сьогодні, після майже року геноцидної російської агресії проти українців, усередині білоруського суспільства усталилося розуміння всіляко стримувати власну армію від нападу на країну-сусідку.

Також показово, що не хочуть білоруси й входження до складу ресурсної федерації московії – тільки 3-5% опитаних у віці старше 40 років волі б стати громадянами держави-агресорки.

Цілком очевидно, що громадська думка стала значною детермінантою поведінки Лукашенки, якому все ж таки важко противитися своєму кремлівському господарю, але ігнорувати настрої білорусів диктатор не може.

Соціологічні заміри предметно демонструють схиляння повнолітніх жителів Білорусі до" радикального нейтралітету" й небажання "мазатися кров'ю невинних" спільно з російськими окупантами.

Між тим, як уже раніше сповіщав "Останній Бастіон", лукашенківський режим намагається приховати від своїх громадян і всього світу реальний стан економіки, але шило у мішку не приховати.

Читайте також:
Опінії
Молодь боронить своє право на спілкування українською мовою
11 березня, 12:37
Життя
У майбутньому людина розумна може перетворитися на людину розумово відсталу
09 березня, 12:22
Опінії
Втрати, бардак та провал у комунікаціях і зв'язках
09 березня, 10:02
Політика
Суд підприємця за те, що той нібито незаконно продавав електроенергію від генератора
17 лютого, 11:02
Полтава
Духовна колиска України давно стала клоакою, де здоровий глузд і моральні цінності не у пошані. Жителі попри війну чубляться через історію.
12 лютого, 08:54
Світ
Чи знали ви, що більшість детективів пишуть люди, які ніколи не стикалися з формальдегідом. Ні? Тоді розповімо у чому справа....
10 лютого, 16:30