Більше 150 полтавців безкоштовно пройшли тест на ВІЛ

ПОЛТАВА
01.12.2016, 15:26
Більше 150 полтавців безкоштовно пройшли тест на ВІЛ

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом громадські активісти організували виїзний пункт, де кожен охочий міг перевіритися на ВІЛ.

Пункт працює із самого ранку, саме тому чимало полтавців долучилися до цього заходу. Як розповідають організатори, не дивлячись на те, що черга здавалася незначною, але протягом дня тест пройшли більше 150 полтавців.

і, хто пройшов цей тест, довго не чекали, оскільки результати ставали відомими вже за 10 хвилин, в той час, як з лікарень доводиться чекати 3-4 дні. До того ж, після здачі крові на ВІЛ, містянам роздавали безкоштовну каву.

Загалом, лише 50% з ВІЛ-інфікованих знають про свою хворобу і лікуються, стримуючи розповсюдження вірусу. А інша частина продовжує дотримуватися свого звичного образу життя, не знаючи, що вони нездорові.

Також з початку року від СНІДу на Полтавщині вже загинуло 60 осіб, а Україна залишається першою у Європі за розповсюдженістю цієї хвороби. 


Читайте також:
30 жовтня в Полтаві має відбутися урочисте відкриття наймасштабнішого ресторанного проєкту Полтави — ресторану “Головка Чорноморка”.
вчора, 17:59
Нардеп Костянтин Касай обіцяє організувати тимчасову слідчу комісію у Верховній Раді, якщо питання не вирішиться на рівні області.
вчора, 16:50
Керівниця міського Департаменту охорони здоров’я і соціального розвитку прокоментувала ситуацію у 3-ій поліклініці Полтави.
вчора, 15:18
Офіційно виборчі комісії ще не оголошували переможців місцевих виборів, але окремі ТВК вже публічно озвучили кількість порахованих голосів.
вчора, 14:15
Пожежникам вдалося загасити займання на відкритій території поблизу села Валок у Полтавському районі.
вчора, 11:26
В рамках державної програми для ДСНС закуплено 80 машин. 3 машини незабаром отримає Полтавська область.
вчора, 11:19