Більше 3-х років у Полтаві не можуть побудувати школу боротьби (відео)

ПОЛТАВА
12.10.2019, 05:57

Ще кілька років тому на будівництво нової школи боротьби з Полтавського міського бюджету виділили майже 35 мільйонів гривень.

Роботи розпочали в обласному центрі поблизу ДЮСШ №3 із плавання «Дельфін». Залили фундамент та почали викладати стіни. Проте рік тому підрядник відмовився продовжувати роботи. Наразі причина невідома.

За словами секретаря Полтавської міської ради Олександра Шамоти всі будівельні роботи призупинені. Куди поділися виділені кошти журналістам «Останнього Бастіону» не пояснили. Проте вже наступного року на продовження будівництва планують виділити нові кошти.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Професійна льодова арена у Полтавському районі має право на життя

В той же час в самісінькому центрі Полтави діє обласна школа боротьби імені Івана Шемякіна, яка вже давно «плаче» за ремонтом. Діти тренуються у, так би мовити, екстремальних умовах.

Олександр Буцький, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА, запевняє, що державна влада готова підтримати будівництво нової спортивної школи фінансово. Затримка – за міською владою.


Читайте також:
Громадські слухання щодо розроблення Генерального плану розвитку відбулися у Бутенківській об'єднаній територіальній громаді.
09:25
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
17 лютого, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
17 лютого, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05