Більше 35 тисяч мешканців Полтавщини звернулися по безоплатну правову допомогу

ПОЛТАВА
10.12.2019, 18:13

Завдяки БПД проблеми вдається розв’язати здебільшого на досудовому рівні.

10 грудня цього року вперше відзначається Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги.

Свято приурочене до Дня прав людини та проводиться в пам'ять проголошення Генеральною асамблеєю ООН у 1948 році загальної декларації прав людини.

У регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Полтавській області відбулося розширене засідання керівної ради центрів правової допомоги за участю керівників бюро. Основні питання зустрічі – досягнення, проблеми та шляхи розвитку системи надання БПД.

Система надання БПД на Полтавщині складається з регіонального центру та чотирьох місцевих: два з них знаходяться в Полтаві, по одному в Лубнах і Кременчуці .

За словами директора Регіонального центру Олександра Черчатого, більше 35 тисяч мешканців Полтавщини звернулися по безоплатну правову допомогу впродовж минулого року. Наразі спостерігається позитивна динаміка щодо кількості звернень громадян. Раніше полтавцям доводилося сплачувати великі суми за послуги приватних адвокатів, зараз вони можуть отримати ту ж саму допомогу безкоштовно.

Читайте також:
Полтава
Юні полтавці здобули дві медалі та топ-8 командного заліку:
16 листопада, 18:43
Полтава
Востаннє Дональд Трамп бачився з північнокорейським диктатором у 2019 році.
05 листопада, 10:54
Полтава
95 земельних ділянок загальною площею близько 100 гектарів були незаконно приватизовані.
03 листопада, 12:37
Полтава
Офіційний Берлін веде переговори зі США про продовження дії дозволу на звільнення від санкцій.
30 жовтня, 19:00
Полтава
Викрито ексочільника ДПС України Олейнікова Євгенія та заступницю начальника ГУ ДПС у Полтавській області Новоженіну Наталію.
24 жовтня, 11:31
Полтава
Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує громадянам про можливість скористатися податковою знижкою.
14 жовтня, 13:09