Більше 35 тисяч мешканців Полтавщини звернулися по безоплатну правову допомогу

ПОЛТАВА
10.12.2019, 18:13

Завдяки БПД проблеми вдається розв’язати здебільшого на досудовому рівні.

10 грудня цього року вперше відзначається Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги.

Свято приурочене до Дня прав людини та проводиться в пам'ять проголошення Генеральною асамблеєю ООН у 1948 році загальної декларації прав людини.

У регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Полтавській області відбулося розширене засідання керівної ради центрів правової допомоги за участю керівників бюро. Основні питання зустрічі – досягнення, проблеми та шляхи розвитку системи надання БПД.

Система надання БПД на Полтавщині складається з регіонального центру та чотирьох місцевих: два з них знаходяться в Полтаві, по одному в Лубнах і Кременчуці .

За словами директора Регіонального центру Олександра Черчатого, більше 35 тисяч мешканців Полтавщини звернулися по безоплатну правову допомогу впродовж минулого року. Наразі спостерігається позитивна динаміка щодо кількості звернень громадян. Раніше полтавцям доводилося сплачувати великі суми за послуги приватних адвокатів, зараз вони можуть отримати ту ж саму допомогу безкоштовно.

Читайте також:
Виплата заробітної плати «в конвертах» – тягар сучасності
вчора, 16:45
Найвищі показники захворюваності в Полтавському та Диканському районах.
27 січня, 15:55
Молодий чоловік поцупив гумовий фалоімітатор
27 січня, 13:50
Меморіальну табличку протопресвітеру Української Автокефальної Православної Церкви, крутянцю Демидові Бурку відкриють у Полтаві.
27 січня, 11:00
Зима 2019-2020 років все більше нагадує весну.
27 січня, 06:40
Подія сталася у ніч із 24 на 25 січня.
25 січня, 12:06