Більшість американців впевнені в переобранні Трампа, але є запит на «нові обличчя»

СВІТ
12 лютого, 19:59
Дональд Трамп
Дональд Трамп
Фото: liga.net

Дві третини всіх зареєстрованих виборців вважають, що його буде переобрано.

Згідно з результатами опитування Monmouth University, 27% виборців впевнені у переобранні Трампа на листопадових виборах. Ймовірним переобрання республіканця вважають 39% виборців.

22% американців вважать, що Трамп ймовірно програє вибори, і тільки 6% впевнені, що Трамп точно програє вибори висуванцю Демократичної партії.

Дві третини всіх зареєстрованих виборців вважають, що його буде обрано, хоча більшість американців не вважають, що він заслуговує на другий термін, зазначивши, що крісло президента повинен отримати хтось новий.

Втім, хоча більшість виборців прагнуть, щоб Трамп пішов з посади, його стійкі рейтинги попри процес імпічменту та спогади про успіх Трампа у 2016 році, свідчать про те, що мало хто готовий зробити ставку проти нього.

Опитування проводилося з 6 по 9 лютого серед понад 900 респондентів, похибка складає 3,4 пункти.

Повідомляється також, що на праймеріз демократів лідирують Берні Сандерс і колишній мер міста Саут-Бенд Піт Буттіджич. Колишній віце-президент Джо Байден показав низький результат на останніх праймеріз в Айові, та в Нью-Гемпширі.

Читайте також:
У Білому домі готують мирну угоду, яка покладе край довготривалому воєнному конфлікті між урядом Афганістану та угрупуванням "Талібан".
24 лютого, 11:25
У перемогу Трампа вірять не лише республіканці, але й значна частина демократів.
24 лютого, 06:59
«Смерть трансатлантичного союзу є сильно перебільшеною. Захід перемагає».
16 лютого, 07:58
Експосол США в Україні Марі Йованович звільнилася з Державного департаменту США.
01 лютого, 07:44
За словами Трампа Болтон зробив заяву виключно для піару.
27 січня, 09:03
Нещодавні протести не вплинули рішення законодавців штату Вірджинія відкликати законопроєкт про обмеження вільного обігу зброї.
25 січня, 18:00