Бізнес не бажає вкладати гроші в Україну через дії Зе-влади

Опінії
24 квітня, 09:12
Бізнес не бажає вкладати гроші в Україну через дії Зе-влади
Фото: 5 канал

Українців дратує збільшення фінансування підлеглих Єрмака й Авакова, але Зе-команда на це не зважає, чим погіршує економічну ситуацію.

Народний депутат України VIII скликання

Ось і "кінець епохи бідності"! Ситуація сьогодні гірша, ніж у 2014-2015 роках, коли велися активні військові дії проти російських окупантів та мало хто у світі вірив, що Україна збереже власну державність.

Але й тоді бізнес продовжував вкладати гроші в Україну; сьогодні ж – не бажає. Ось це і є результатом роботи "інвестиційних нянь", "інвестицій з Оману" та всієї економічної політики Зеленського.

Цифри невблаганні та не реагують на чергові відеоролики. Інвестиції зменшуються, а відповідно зменшується і ВВП, і кількість працевлаштованих, і дохідна частина бюджетів всіх рівнів...

А соцопитування кінця минулого року серед інвесторів демонструє, що найбільшою загрозою для власних грошей бізнесмени вважають – судову систему, корупцію, захоплення влади олігархами та дії правоохоронців.

Не COVID-19 і не війна причини відтоку капіталів, а сама недолуга державна політика! Вірніше – саме її керівництво.

І сьогодні Україна замість того, щоби працювати над залученням інвестицій та реалізовувати програми зі стимулювання підприємницької діяльності, збільшує видатки на утримання неефективних правоохоронних органів та на Офіс президента. Ніби ці всі орди слідчих ДБР, прокурорів, суддів і чиновників Банкової на чолі з самим Зеленським можуть хоч якось заробити хоча б одну чесну гривню для держави.

Читайте також:
Зе-команда спромоглася закатати в асфальт гроші, які необхідні малозабезпеченим українцям для того, щоб вижити цієї зими.
28 серпня, 11:33
На тлі стабільного курсу валют, локдауну і обіцянок Зе-влади "не допустити подорожчання", інфляція тихо залізла у наш гаманець.
21 серпня, 17:46
Завдяки діям Зе-команди працездатні, але безробітні українці втратили право отримувати єдину допомогу від держави.
14 серпня, 10:12
Рівень інфляції у 19 країнах об'єднаної Європи, для яких євро — основна валюта, прискорився до 2,2% у липні 2021 року.
02 серпня, 09:37
Станом на середину літа 2021 року у державному бюджеті України виявлено велику діру, але як її залатати влада поки не знає.
19 липня, 07:59
Громадянам Північної Кореї катастрофічно не вистачає харчових продуктів, медикаментів і засобів індивідуальної гігієни.
09 квітня, 12:34