Бізнес не бажає вкладати гроші в Україну через дії Зе-влади

Опінії
24 квітня, 09:12
Бізнес не бажає вкладати гроші в Україну через дії Зе-влади
Фото: 5 канал

Українців дратує збільшення фінансування підлеглих Єрмака й Авакова, але Зе-команда на це не зважає, чим погіршує економічну ситуацію.

Народний депутат України VIII скликання

Ось і "кінець епохи бідності"! Ситуація сьогодні гірша, ніж у 2014-2015 роках, коли велися активні військові дії проти російських окупантів та мало хто у світі вірив, що Україна збереже власну державність.

Але й тоді бізнес продовжував вкладати гроші в Україну; сьогодні ж – не бажає. Ось це і є результатом роботи "інвестиційних нянь", "інвестицій з Оману" та всієї економічної політики Зеленського.

Цифри невблаганні та не реагують на чергові відеоролики. Інвестиції зменшуються, а відповідно зменшується і ВВП, і кількість працевлаштованих, і дохідна частина бюджетів всіх рівнів...

А соцопитування кінця минулого року серед інвесторів демонструє, що найбільшою загрозою для власних грошей бізнесмени вважають – судову систему, корупцію, захоплення влади олігархами та дії правоохоронців.

Не COVID-19 і не війна причини відтоку капіталів, а сама недолуга державна політика! Вірніше – саме її керівництво.

І сьогодні Україна замість того, щоби працювати над залученням інвестицій та реалізовувати програми зі стимулювання підприємницької діяльності, збільшує видатки на утримання неефективних правоохоронних органів та на Офіс президента. Ніби ці всі орди слідчих ДБР, прокурорів, суддів і чиновників Банкової на чолі з самим Зеленським можуть хоч якось заробити хоча б одну чесну гривню для держави.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Громадянам Північної Кореї катастрофічно не вистачає харчових продуктів, медикаментів і засобів індивідуальної гігієни.
09 квітня, 12:34
Різкі коливання цін на вуглеводні не дають путінському режиму "встати з колін", а росіян примушують частіше заглядати у холодильник.
02 березня, 13:26
Парадоксально, але іноземні інвестори більше бояться дій вітчизняних правоохоронців, ніж прямої агресії Кремля.
31.12.2020, 08:51
Україною керують невігласи, так звані "слуги народу", які ведуть її до прірви у час гібридної війни та пандемії.
26.11.2020, 08:59
Фінансова спецустанова ООН виставила низку вимог Зе-владі для отримання нового траншу кредиту.
23.11.2020, 13:44