Бізнес-партнерка Єрмака Тапанова отримала майже 9 млн гривень зарплати в Укрнафті і Ощадбанку у 2024

ПОЛІТИКА
21.09.2024, 15:00
Бізнес-партнерка Єрмака Тапанова отримала майже 9 млн гривень зарплати в Укрнафті і Ощадбанку у 2024

Також вона працює директоркою Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр».

Членкиня наглядової ради найбільшої нафтовидобувної компанії «Укрнафта» та Державного Ощадного банку Роза Тапанова у вересні задекларувала 419,5 тис. гривень гонорару від Укрнафти та 1,095 млн гривень гонорару від Ощадбанку.

Про це йдеться в її декларації.

З початку 2024 року станом на 16 вересня вона задекларувала 8,777 млн гривень гонорарів та премії від Укрнафти і Ощадбанку.

Зокрема, Тапанова з початку року задекларувала 3,139 млн гривень гонорарів від Укрнафти і 5,045 млн гривень гонорарів від Ощадбанку.

Також у січні вона задекларувала 593 тис. страхової премії від Ощадбанку.

За 2023 рік Тапанова задекларувала 692 тис. гривень гонорарів від Укрнафти, 4,2 млн гривень гонорарів і страхової премії від Ощадбанку та 144 тис. гривень зарплати від Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр».

З квітня 2021 року Тапанова обіймає посаду члена наглядової ради Ощадбанку, а з листопада 2022 року – ще й члена наглядової ради Укрнафти.

Також вона працює директоркою Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр».

За інформацією видання Bihus.Info, раніше Тапанова працювала в юридичній фірмі ТОВ «Міжнародна правнича компанія» голови Офісу Президента Андрія Єрмака.

Крім того, пізніше Єрмак і Тапанова заснували однойменне адвокатське об’єднання, як партнери.

Люди Офісу продовжують отримувати сотні тисяч гривень в місяць на топ-посадах великих держпідпрємств. Розі Тапановій ще й якось вдається поєднувати роботу в енергетичній і банківській сферах.

Читайте також:
Політика
У 2022-2025 роках Наталія Кіяшко понад 10 разів безпідставно перетинала кордон.
19 лютого, 11:22
Кримінал
Збитки від фальшивої інвалідності на одного держслужбовця обраховуються у межах 100-200 тис. грн на рік.
14 лютого, 11:37
Політика
Окрім того, дружина та син лікаря отримують пенсію.
13 лютого, 17:05
Опінії
Скромність у витратах на пересування та житло - не для офісу президента, навіть коли грошей не вистачає на армію!
08 лютого, 09:09
Політика
НАЗК досі не опублікувало результати перевірки життя заступника голови Держпродспоживслужби
04 лютого, 15:02
Кримінал
Сьогодні слідчі ДБР оголосили повідомлення про підозру Ірпінському міському голові Олександру Маркушину.
23 січня, 18:51