Блискучий бандурист і захисник України Ігор Суботяк відійшов у вічність

09 серпня, 18:16
Блискучий бандурист і захисник України Ігор Суботяк відійшов у вічність

Чоловіка, який рятував земляків із-під завалів у Покровську на Донеччині, напередодні підступно вбила російська ракета.

Трагічну звістку оприлюднило Товариство українців у Фінляндії, до якого входив полеглий Ігор Суботяк, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що до своєї загибелі чоловік тривалий час жив на чужині, брав активну участь у діяльності української громади ну Гельсинкі, зокрема у культурному розвитку діаспори.

«Він був провідним учасником хору Товариства українців у Фінляндії "Переспів" та актором Українського театру Фінляндії. Гра Ігоря на бандурі та неперевершений голос зачаровували усіх. Але 7 серпня його вбили росіяни!

Розбираючи завали житлового будинку у Покровську, під час другої атаки ворогів загинув військовослужбовець Івано-Франківського зонального відділу Військової служби правопорядку, наш товариш Ігор Суботяк. Невимовна втрата...

Він був надзвичайно талановитою людиною з десятками захоплень та умінь, які сам опанував – блискучий бандурист, вокаліст та актор, неперевершений шахіст. Ігор був вірним другом з красною душею та щирим серцем, готовий допомогти при найпершій потребі. Та найбільше захоплювала його безмежна любов до рідної України», – прокоментувала трагедію діаспорянка Наталя Терамае.

Редакція медіаагенції "Останній Бастіон" висловлює щирі співчуття рідним, побратимам і близьким полеглого Героя.

Світла пам'ять, вічна честь і слава тобі, незламний український Воїне!
Некролог