Blue Origin запустить перших людей на New Shepard в липні

СВІТ
07.05.2021, 11:07
Blue Origin запустить перших людей на New Shepard в липні

Космічний туризм

5 травня компанія Blue Origin оголосила, що 20 липня вперше відправить людей на свій суборбітальний апарат New Shepard і виставить на аукціон одне з місць на цьому запуску.

Компанія заявила, що після багатьох років випробувальних польотів без людей на борту вона почне запуски New Shepard з екіпажем. Оголошення було зроблено через 60 років після того, як Алан Шепард став першим американським космічним апаратом, який здійснив суборбітальний запуск "Меркурія-3". Запланована дата польоту - 52-я річниця посадки Аполлона-11.

Компанія натякнула під час свого останнього випробувального польоту 14 квітня, що готова до запуску людей на ракеті. Компанія використала цей політ для перевірки процедур майбутніх польотів екіпажу, включаючи присутність персоналу компанії, виконання ролі клієнтів, посадку в транспортний засіб під час передстартової підготовки, а також відпрацювання виходу з транспортного засобу після приземлення.

"Ми літали на цьому кораблі 15 разів і після останнього польоту сказали:" Пора. Давайте посадимо людей на борт ", - сказала Аріан Корнелл, директор з продажу астронавтів в Blue Origin, в розмові з журналістами.

Компанія не розкриває, хто буде літати на транспортному засобі, здатному перевозити шість осіб, крім того, одне місце буде доступно громадськості через аукціон. Компанія буде приймати запечатані заявки до 19 травня, а потім перейде в фазу відкритих торгів, яка завершиться живим аукціоном 12 червня. Blue Origin заявила, що виручка від аукціону піде афілійованій некомерційній організації Club for the Future, яка підтримує Освітню діяльність в області STEM.

Коли 29 квітня Blue Origin оголосила, що розкриє свої плани з продажу першого місця в New Shepard, багато хто очікував, що компанія офіційно представить довгоочікувані плани з продажу квитків. Компанія мало розповіла про свою стратегію продажу квитків, в тому числі про те, скільки вони будуть коштувати.

Корнелл відмовилася обговорювати, як компанія буде продавати квитки після цього початкового аукціону.

"У нас немає докладної інформації про ціни на майбутні місця, і ми оголосимо подробиці того, як ці місця будуть продаватися в майбутньому, після цього аукціону".

Вона додала, що компанія буде робити записи про "найактивніших учасників торгів" на цьому аукціоні, щоб стежити за майбутніми продажами квитків.

Вона також розповіла, що після польоту 20 липня "до кінця року у нас буде ще пара рейсів з екіпажем".

Хоча компанія не розкриває подробиць про продаж квитків, компанія ділиться додатковою інформацією про досвід космічних польотів. Корнелл сказала, що ті, хто літатиме на New Shepard, прибудуть на територію компанії в Західному Техасі за чотири дні до запуску і пройдуть триденне навчання. Це буде включати роботу над макетом процедур навчання капсули екіпажу New Shepard для посадки і висадки з транспортного засобу, а також протоколів дій в надзвичайних ситуаціях.

Ті, хто літає на New Shepard, повинні відповідати ряду фізичних та інших умов відповідно до документа про умови, опублікованого на веб-сайті компанії. Це включає в себе : вік не менше 18 років, вага від 50 до 101 кілограм, зріст від 152 до 193 сантиметрів, здатність витримувати прискорення 3g під час запуску і 5,5g "протягом декількох секунд" при вході в атмосферу.

Blue Origin не розкриває, скільки людей проявили інтерес до польотів на New Shepard, зареєструвавшись на їх веб-сайті минулого тижня, щоб дізнатися, як вони можуть купити квитки.

"Я можу сказати, що на минулому тижні на сайті було тренування", - сказала Корнелл. «Очевидно, ми сподіваємося, що це хороший провісник ажіотажу і участі в аукціоні 12 червня".

Лоізос Хераклеус, професор стратегії в Бізнес-школі Уорика, зазначив, що в усьому світі близько шести мільйонів осіб з чистим капіталом не менше 5 мільйонів доларів, і, отже, вони, ймовірно, знаходяться на доступному рівні для такого польоту.

"Для деяких це буде хизуванням, для інших це стане досвідом на все життя", - сказав він в заяві про те, чому люди будуть готові платити гроші за політ на суборбітальному апараті. "У строгих фінансових термінах це може здатися не дуже розумним рішенням, але якщо це невелика частина їх наявного доходу або чистого прибутку, вони можуть захотіти це зробити".
Читайте також:
Життя
18-річна студентка та її мати відправляться в космос на другому комерційному рейсі Virgin Galactic.
07.08.2023, 10:16
Світ
Фірма планує запуск польоту, який називається Galactic 01, з 27 по 30 червня.
18.06.2023, 22:10
Світ
Після початку повномасштабної агресії, ініційованої Кремлем, маленька балтійська республіка теж відчула на собі наслідки путінських амбіцій.
07:00
Світ
Під час розгляду законопроєкту відхилили всі правки
вчора, 21:12
Світ
Під час приголомшливого експерименту науковці отримали золото завтовшки з атом. Вони використали старовинну ковальську методику.
19 квітня, 06:01
Світ
Нащадки поневоленого московитами у XIX столітті кавказького народу мають нагоду повстати проти окупантів. Чи скористаються вони шансом?
17 квітня, 14:45