Бомба уповільненої дії у центрі Полтави

ПОЛТАВА
09.11.2020, 19:46
Бомба уповільненої дії у центрі Полтави

ГОЛОВКА ТА ГОЛБАН НАРАЖАЮТЬ МІСТЯН НА НЕБЕЗПЕКУ

Із таким закликом до редакції Останнього Бастіону звернулися мешканці прилеглих до скандальної їдальні будинків.

І саме тому, наша увага прикута до ресторану “Головка Чорноморка”, котрий є дітищем колишніх посадовців Полтавської ОДА Валерія Головка та Тимофія Голбана.

Як виявилося, колишні посадовці-корупціонери з ОДА, відкриваючи власний ресторан, не дуже задумувалися над законністю своїх дій, та виконанням встановлених правил,  та норм. Головко взагалі не звик до того, що йому можуть перечити. Він завжди волів  би  брати, що хочеться, і робити, що заманеться.

Яскравим прикладом може слугувати історія з Альбертом Уваровим, котра обернулася для її фігурантів грандіозним скандалом та втратою високопоставлених посад і як наслідок, перекриттям грошових потоків.

Але навіть після втрати чиновницького статусу, звички у спритних ділків залишилися старими. Перед відкриттям ресторану у Головка виник конфлікт з Полтавгазом. Газовики справедливо  не захотіли підключати чиновницьке дітище до газопостачання, допоки власники не виконають всіх передбачених законами та правилами норм.

Ми аплодуємо стоячи працівникам Полтавгазу,  які, не зважаючи на істеричні крики та погрози з боку колишнього очільника ОДА, відмовилися підключати будівлю ресторану до газопостачання.

На цьому б історія мала закінчитися, але як ми з вами можемо спостерігати — ресторан з пафосом, але, як виявилося пізніше - з тухесом,  було відкрито.

Яким чином “Головка Чорноморка” обійшлася без централізованого газопостачання ?

Власники закладу не придумали нічого іншого, як встановити в VIP ресторані чотири газові балони ! Так шановні читачі, вам не привиділося, Головко і Голбан зовсім з глузду з'їхали,  та встановили у закладі громадського харчування в центрі міста чотири газових балони.

Як могли переконатися відвідувачі “Головки Чорноморки”, концепція закладу передбачає відкриту кухню, що своєю чергою, наражає відвідувачів на ще більшу небезпеку, адже всі ми пам’ятаємо в яку трагедію може обернутися встановлення газових балонів в закладах громадського харчування.

Наслідки вибуху газового балону в елітному Київському ресторані
Наслідки вибуху газового балону в елітному Київському ресторані "Апрель"
Фото:ТСН
Наслідки вибуху газового балону в елітному Київському ресторані
Наслідки вибуху газового балону в елітному Київському ресторані "Апрель"
Фото:ТСН
Наслідки вибуху газового балону в елітному Київському ресторані
Наслідки вибуху газового балону в елітному Київському ресторані "Апрель"
Фото:ТСН

Але і на цьому перипетії з VIP закладом не закінчуються, Валерій Анатолійович та Тимофій Тимофійович настільки поспішали реалізувати ідею власного ресторану, що навіть забули змінити цільове призначення земельної ділянки та пройти всі необхідні погодження.

Якщо вірити даним Публічної кадастрової карти України, а в нас відсутні причини, щоб їй не довіряти, то вид використання земельної ділянки де знаходиться будівля ресторану - для експлуатації та обслуговування філії банку. Погодьтеся, шановні, те що зараз знаходиться у будівлі за адресою: вул. Стрітенська, 23 у місті Полтаві, аж ніяк не нагадує банківську установу.

Бомба уповільненої дії у центрі Полтави_7

Як зазначають представники місцевої иліти, які відвідували цю їдальню, Валерій Головко та Андрій Пісоцький після звільнення з ОДА, настільки звикли до численних підношень, що вирішили  влаштуватися старшими офіціантами у власній  їдальні. Тепер в полтавському  закладі є двоє старших офіціантів : один Головка, а інший Чорноморка. Посадові обов’язки вони собі обрали не обтяжувальні, основною їх функцією є кричати на відвідувачів закладу (вказуючи, куди не можна ходити) та на персонал ресторану (зазвичай з використанням ненормативної лексики).

Враження відвідувачів ресторану
Враження відвідувачів ресторану

Проте, і на цьому проблеми закладу колишніх чиновників ОДА не закінчуються. Вони стали набувати більш глобального масштабу. Заклад харчування викликає невдоволення у жителів навколишніх будинків. Слід нагадати, що поруч закладу знаходиться житлова забудова,  і мешканці навколишніх будинків відчувають запах смаженої риби з ресторану Головка-Голбана. Цей стійкий запах поселився, як нечистий дух, навкруги закладу громадського харчування.

Мешканці навколишніх будинків вже почали висловлювати своє невдоволення в соціальних мережах. Погодьтеся, шановні, нікому з нас не хотілося б, щоб їхнє помешкання наскрізь пропахло смаженою рибою, а особливо, протухлими жареними ризькими  шпротами, отриманими Головкой у якості хабаря.

Скарги місцевих мешканців
Скарги місцевих мешканців
Фото:Facebook

Місцевим аборигенам просто нікуди діватися. Влада вже увімкнула опалення і в деяких квартирах людям просто спекотно,  і вони змушені відчиняти фіранки, щоб  ковтнути, як рибам, свіжого повітря ! І що вони отримують в кінцевому результаті ? А в кінцевому результаті вони отримують замість свіжого повітря амбре смаженої риби з сусіднього ресторану.

Крім цього, деякі мешканці прилеглих будинків скаржаться на те, що запах смаженої риби та фритюру просочується навіть через закриті рами вікон. І куди звертатися людям, щоб припинити це неподобство від колишніх очільників області ?

Ми розуміємо, що тещі Тимофія Голбана, в новобудові навпроти ресторану, це не робить значних незручностей, бо в її квартирі встановлені гарні склопакети та хороші кондиціонери й непереборне бажання відкрити фіранки в неї відсутнє, але ж потрібно подумати й про оточуючих, а не лише про власників елітної нерухомості.

Те ж саме ми можемо сказати, подивившись на тухес самого Голбана. Вочевидь, і Господь тому Свідок, смажені ризькі шпроти, і хамон від Уварова пішли тому в той самий прок.

VIP- залі їдальні Головка-Голбана
VIP- залі їдальні Головка-Голбана

До речі, досить ієзуїтсько у VIP-залі їдальні виглядала б на патефон надіта платівка, поруч з якою гої сидячи с̶л̶у̶х̶а̶л̶и̶ ̶С̶т̶і̶н̶г̶а̶, слухали професора Лебедінського.

Нас дуже зацікавила ситуація з гастрономічним дітищем колишніх чиновників, а ще більше нас зацікавило те, що контролюючі органи, за винятком кількох, закривають очі на беззаконня Головка-Голбана, котрі своїми діями наражають містян на смертельну небезпеку. Ми не сумніваємося, що Валерія Анатолійовича та Тимофія Тимофійовича достатньо коштів, щоб закрити очі, вуха та рота посадовцям і чиновникам, але змусити мовчати людей вони не зможуть !

Бомба уповільненої дії у центрі Полтави_15

До речі, новоспеченим рестораторам не слід забувати про подарунок, котрий їм подарував “Останній Бастіон” з нагоди відкриття ресторану “Головка Чорноморка”. До нашого подарунку 15 жовтня 2020 року приєдналася Слідча Суддя ВАКС України Саландяк О.Я. зобов’язавши НАБУ внести до ЄРДР відомості про кримінальні правопорушення Головка і компанії, що полягали в махінаціях з правом власності на будівлю за адресою вул. Стрітенська, 23 у місті Полтаві. А 28 жовтня 2020 року її підтримала Слідча Суддя Октябрського районного суду міста Полтави Материнко М.О., продовживши строк досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом заволодіння майном ПАТ ВіЕйБі Банк до 29 квітня 2021 року.

Бомба уповільненої дії у центрі Полтави_17

Панове ресторатори : дотримуйтесь соціальної дистанції, носіть маски, дезінфікуйте руки та готуйте продезінфіковані руки до кайданок.

Читайте також:
Світ
Поліція Іспанії розкрила банду, яка керувала трьома нелегальними тютюновими фабриками, де експлуатувалися українці.
23 січня, 13:51
Світ
Акторові пред’являють звинувачення в ненавмисному вбивстві операторки Галини Гатчінс.
20 січня, 12:42
Кримінал
Девід Керрік знайомився з жертвами, використовуючи своє службове становище.
16 січня, 21:26
Полтава
У Горішньоплавнівській громаді затримано групу із 7 місцевих жителів на скоєнні злочинів у сфері обігу наркотичних засобів.
13 січня, 20:04
Світ
Ендрю Тейт — скандально відомий блогер, якого неодноразово звинувачували в женоненависництві та блокували в соцмережах.
12 січня, 20:15
Світ
Ізраїльська влада не контролює ситуацію на тимчасово окупованій території Палестинської держави, тому подібні випадки – химерна "норма".
06 січня, 15:42