Борислав Береза: Білорусь імітуватиме активну метушню на кордонах з Україною

СВІТ
10 травня, 19:12
Борислав Береза: Білорусь імітуватиме активну метушню на кордонах з Україною
Фото: Telegram

Диктаторський режим Олександра Лукашенка не здатен здійснювати самостійні рішення, адже Мінськом напряму керує Москва.

Таку думку на своєму Telegram-каналі виклав народний депутат України VIII скликання Борислав Береза, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За словами вітчизняного політика, білоруський агрофюрер не готовий на пряме воєнне зіткнення з нашою країною, навіть попри шалений тиск кремлівського бункерного щура.

«Лукашенко розуміє, яка реакція буде у Білорусі на подібний крок і чим це загрожує йому особисто. Крім цього, він чудово бачить, що з російською армією прямо зараз робить ЗСУ і розуміє, що буде з білорусами, які не мали практики бойових дій, які попадуть під мотивованих українських військових з великим бойовим досвідом», – зазначив Борислав Береза.

Водночас екснардеп переконаний, що головне завдання Лукашенка – відвертати увагу і не давати Києву перекинути війська з українсько-білоруського кордону на фронт.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", самі білоруси показали власне вкрай негативне ставлення до окупаційно-терористичного контингенту московії.
 

Автор : Борислав Береза
Читайте також:
Світ
Недавній візит "вождя багатонаціоналів" до Середньої Азії продемонстрував надважливість регіону для московії. Це її м'яка околиця.
03 липня, 21:45
Світ
Краще б голова федерального уряду Німеччини тиснув на ресурсну федерацію задля виведення її окупантів з України та повернення Кьоніґсберґу.
01 липня, 09:08
Книги
Поки російські окупанти завозять до Маріуполя педагогів-пропагандистів, українські урядовці свідомо гальмують процес дерусифікації.
10 червня, 08:18
Політика
Загнаний у власноруч створений глухий геополітичний кут кремлівський бункерний щур почав робити грубі помилки рівнозначні самогубству.
08 червня, 20:34
Політика
На 102 день 8-річної війни відповідальні за національну безпеку України органи влади відверто потурають трубадурам російської агресії.
05 червня, 21:45
Світ
Російська блокада чорноморських портів України задля провокування глобальної продовольчої кризи має бути припинене зовнішнім втручанням.
27 травня, 18:18