Борислав Береза: Білорусь імітуватиме активну метушню на кордонах з Україною

СВІТ
10.05.2022, 19:12
Борислав Береза: Білорусь імітуватиме активну метушню на кордонах з Україною
Фото: Telegram

Диктаторський режим Олександра Лукашенка не здатен здійснювати самостійні рішення, адже Мінськом напряму керує Москва.

Таку думку на своєму Telegram-каналі виклав народний депутат України VIII скликання Борислав Береза, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За словами вітчизняного політика, білоруський агрофюрер не готовий на пряме воєнне зіткнення з нашою країною, навіть попри шалений тиск кремлівського бункерного щура.

«Лукашенко розуміє, яка реакція буде у Білорусі на подібний крок і чим це загрожує йому особисто. Крім цього, він чудово бачить, що з російською армією прямо зараз робить ЗСУ і розуміє, що буде з білорусами, які не мали практики бойових дій, які попадуть під мотивованих українських військових з великим бойовим досвідом», – зазначив Борислав Береза.

Водночас екснардеп переконаний, що головне завдання Лукашенка – відвертати увагу і не давати Києву перекинути війська з українсько-білоруського кордону на фронт.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", самі білоруси показали власне вкрай негативне ставлення до окупаційно-терористичного контингенту московії.
 

Автор : Борислав Береза
Читайте також:
Політика
Штучно спровокована московитами міграційна криза на кордоні РФ із Суомі не дала Кремлю бажаного результату. На арену виходить реальна зброя.
09 квітня, 12:27
Світ
Москва активно намагається саботувати європейські залізниці. Насамперед зламавши системи сигналізації на захід від Білорусі.
08 квітня, 19:17
Економіка
Поки одні західні приватні підприємці та великі корпорації допомагають Україні, інші наживаються на співпраці із РФ. На жаль, других більше.
07 квітня, 11:15
Світ
Кремлівські спеціальні служби десятиліттями плели мережу своїх агентів в Європі. Когось підкупали, а когось залякували компроматом.
03 квітня, 08:25
Опінії
Відчайдушні прохачі миру заглядають у криваву пащу агресора. Кіоскери з Банкової та радники з Білого дому злигалися заради спільної мети.
24 березня, 17:20
Економіка
Нова залізниця сполучить дагестанський Дербент з азербайджанським Сумґаїтом та іранським Рештом. У цьому зацікавлені 3 авторитарні держави.
14 березня, 07:11