Боротьба Зеленського з коронавірусом — гроші на вітер

06.11.2020, 13:27
Боротьба Зеленського з коронавірусом — гроші на вітер
Фото: bastion.tv

У "гаранта" було 9 місяців і 66 мільярдів гривень, аби підготуватися до пандемії, проте Зе-команда вдалася до саботажу.

Таку думку висловив народний депутат України VIII скликання і член партії "Європейська Солідарність" Ігор Артюшенко на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, Володимир Зеленський міг багато чого зробити для подолання спалаху COVID-19 в Україні, але чомусь відмовився проявити ініціативу та організаторські здібності.

«Влада не здатна реагувати на виклики та корупційну мотивацію у близького оточення Зеленського. І як результат, ми входимо у ще один повний локдаун, а на весну грошей не залишиться навіть на премії силовикам. Це і буде кінець епохи бідності», — написав Ігор Артюшенко.

Також принагідно зауважимо, що у більшості областей лікарні не витримують коронавірусного навантаження, про що раніше повідомляв "Останній Бастіон".

Читайте також:
В'ятрович запитав у Баканова чому російські агенти пречудово почувають себе в Україні.
вчора, 16:04
Андрій Єрмак зміг домовитися з основними політичними àкторами залишити тему цін на ЖКГ виключно для ситуативних виступів на ТБ.
21 січня, 12:13
Корупційний інтерес, лобістські призначення, боротьба з патріотичною позицією серед депутатів – ось чим нині живуть кулуари Верховної Ради.
16 січня, 13:23
Соратниця Коломойського повторила звитягу російського терориста Гіркіна, надягнувши блузу в жовто-чорних георгіївських кольорах.
30.12.2020, 19:16
До параметрів ідентичності двох недолугостей...
19.12.2020, 11:18