БПЛА “Magyla” допоміг ЗСУ знищити колону окупантів

ВІЙНА
20.10.2022, 12:10
БПЛА “Magyla” допоміг ЗСУ знищити колону окупантів

Українські військові показали знищення колони окупантів за допомогою БПЛА від литовців

Колону вантажівок з боєприпасами виявили у районі населеного пункту Стара Краснянка, що на Луганщині, повідомляє "Мілітарний".

Литовський журналіст Андрюс Тапінас розповів, що українські бійці корегували вогонь за допомогою безпілотника “Magyla-3”.

“На відео ми бачимо, як працює Magyla-3, переданий спецпризначенцям. Дрон фіксує російську військову колону, супроводжує її, передає HIMARS інформацію та координати та залишається, щоб побачити результати“, – розповідає Андрюс Тапінас.

Безпілотник “Magyla-3” придбаний для Збройних Сил України на кошти громадян Литви.

“Magyla-3” являє собою розвідувальний безпілотник вертикального зльоту “EOS C VTOL”.

На шість безпілотників литовці витратили 990,000 євро, тобто вартість одного із них становить 165,000 євро.

Їх назвали “Magyla” на честь давньої литовської богині смерті.

Безпілотники “EOS C VTOL” (“ELECTRIC HIGH PERFORMANCE VTOL MINI-UAV”) розроблені естонською компанією “Threod Systems”, яка займається безпілотними авіаційними системами, які включають безпілотні літальні апарати як з нерухомим крилом, так і з вертикальним зльотом і посадкою.

езпілотник “EOS C VTOL” від литовців для Збройних Сил України. Червень 2022.
Безпілотник “EOS C VTOL” від литовців для Збройних Сил України. Червень 2022.
Фото:Андрюс Тапінас

“EOS C” – це високопродуктивний електричний міні-БПЛА вертикального зльоту та посадки з найкращими у своєму класі льотними характеристиками та безліччю унікальних функцій.

Естонський безпілотник надзвичайно тихо працює, його не чутно навіть на малих висотах.

 Безпілотник “EOS C VTOL” від компанії Threod Systems
Безпілотник “EOS C VTOL” від компанії Threod Systems

Камера безпілотника може детально фіксувати техніку противника на відстані 15 кілометрів. Безпілотник має високу надійність та безпечність при вертикальному зльоті та посадці.

Читайте також:
Війна
Окупаційно-терористичний контингент ресурсної федерації московії не припиняє спроб загарбати весь Донбас, але отримує гідну відсіч.
26 січня, 06:59
Війна
Східний фронт цілодобово палає від бойових дій, в яких безславно гинуть росіяни, штурмуючи "м'ясними хвилями" позиції наших захисників.
22 січня, 18:00
Війна
Гелікоптерні з'єднання Сил оборони України щодня нівелюють спроби російського окупаційного контингенту просунутися вглиб країни.
18 січня, 07:01
Війна
Російські загарбники не припиняють штурми на Бахмутському напрямі Східного фронту, "м'ясні хвилі" підкріплюються артилерією та авіацією.
12 січня, 19:17
Війна
25-річний уродженець тимчасово окупованої росіянами Луганщини Анатолій Дрьомов зумів вижити й потрапити до рук наших захисників.
10 січня, 18:27
Війна
Воїн 73 Морського центру спеціального призначення ліквідував російського окупанта з відстані 2710 метрів. Це справжній рекорд цієї війни.
02 січня, 19:47