Брат головного автодорожника Полтавщини веде бізнес у Москві і здає нерухомість в Іспанії

Виміри
27.12.2019, 10:34

Бізнес у столиці ворожої держави Денис Басан вів ще тоді, коли його брат працював у СБУ.

Для одних війна є часом самопожертви, для інших – чимось таким, на що можна взагалі не звертати увагу. Чоловік, який за рядом ознак є братом директора Агентства місцевих доріг і колишнього співробітника СБУ Олексія Басана, впродовж українсько-російської війни веде бізнес у Москві, здає нерухомість для «русских Испании» і тішиться «патриотическому воспитанию» сина.

Зв’язки колишнього старшого оперуповноваженого СБУ полтавця Олексія Басана з нинішнім мешканцем Москви Денисом Басаном зрозумілі вже зі сторінок у мережі Facebook.

Брат головного автодорожника Полтавщини веде бізнес у Москві і здає нерухомість в Іспанії_1

Шляхом аналізу відкритих джерел ми з’ясували, що власник акаунту «Денис Басан» має те ж саме ім’я по-батькові, що й Олексій Басан – Ігоревич.

Впадає в око і візуальна схожість Дениса та Олексія Басанів.

Денис (ліворуч) та Олексій Басани
Денис (ліворуч) та Олексій Басани

На те, що москвич Денис Басан має зв’язки з Полтавою, вказують мешканці Полтавщини серед його френдів на Facebook, а також те, що Денис Ігоревич Басан володіє у Полтаві бізнесом.

Отже, існує достатньо підстав припускати, що Денис Басан – брат Олексія Басана.

У Росії Денис Басан сплачує податки, займаючись ресторанним бізнесом та продажем продуктів харчування. На його ім’я зареєстровано ряд профільних фірм: «Мясо и Овощи», «Гарант вкуса», «Здоровая еда».

Наразі ми не дослідили історію московського бізнесу Дениса Басана детальним чином, але відомо, що вона розпочалася не пізніше 2015 року.

Брат головного автодорожника Полтавщини веде бізнес у Москві і здає нерухомість в Іспанії_3

Нагадаємо, що тоді, на другий рік війни, Олексій Басан ще працював у СБУ. Басан продовжував бути співробітником української спецслужби подальші два роки.

Займаючись бізнесом у Москві, Денис Басан не забуває і про рідну Полтаву. Тут, як було сказано, у нього також є бізнес.

Брат головного автодорожника Полтавщини веде бізнес у Москві і здає нерухомість в Іспанії_4

Вся схема прибутків Дениса Басана, а також можлива причетність до них Олексія Басана лишаються невідомими. Одначе їх достатньо, аби мати у розпорядженні нерухомість в Іспанії. Причому у своєрідній «російській столиці» Піренейського півострову – місті Торрев’єха.

Це місто відоме великою російською діаспорою, а також, за повідомленнями ЗМІ, маєтком Путіна.

Як видно з розміщених у соцмережах повідомлень, нерухомість у місті Торрев’єха Денис Басан здавав для «своїх» – «русских».

Брат головного автодорожника Полтавщини веде бізнес у Москві і здає нерухомість в Іспанії_5

Якими є політичні погляди Дениса Басана, зокрема бачення нинішнього російсько-українського конфлікту – невідомо.

У публічному просторі ми не знайшли ні засудження Денисом російської агресії проти України, ні її підтримки. Днями, щоправда, Денис похвалився військово-патріотичним вихованням хлопчика – ймовірно сина. За яку саме «Родину» готується воювати Михаїл – невідомо.

Брат головного автодорожника Полтавщини веде бізнес у Москві і здає нерухомість в Іспанії_6
Брат головного автодорожника Полтавщини веде бізнес у Москві і здає нерухомість в Іспанії_7

Чи справді Денис Басан є рідним братом Олексія Басана? Чи підтримували Олексій та Денис Басани тісні стосунки впродовж останніх років? Чи мають вони спільні бізнес-інтереси? Як колишній співробітник СБУ оцінює сплату податків до казни держави, яка анексувала Крим і розв’язала війну на Донбасі?

Про все це наші журналісти запитають пана Олексія за найпершої нагоди.

Читайте також:
Про останні шпигунські скандали в правоохоронних органах.
17 червня, 19:29
В спецслужбі зовсім вже заплутались в цифрах?
14 травня, 15:38
Закон "Про національну безпеку України" прямо визначає обов'язком СБУ здійснювати контррозвідувальний захист економічної безпеки держави.
28 квітня, 21:08