Брате Андрію, не брат ти мені – Денису, чи таки брат?

Опінії
02 квітня, 14:32
Слуга народу
Слуга народу

з приватної розмови братів Єрмаків

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Виконуючи слізне прохання щодо уважного прочитання/перегляду зойку ображеної зеленої душі Дениса Єрмака – брата голови офісу преЗе Андрія, ми і прочитали, і переглянули оце вздовж і впоперек.

Робимо висновки. Та чи ви подуріли усі отам біля підніжжя бутафорського трону з блазнем на ньому, що вважаєте все поголовно українство нацією лохів, не здатних два на два перемножити?!

То найвеличніший істерив як п'ятикласник, розриваючи на собі сорочку та намагаючись переконати всю лінію розмежування, що, мовляв, він не лох у свої 42. Ну, тепер, коли ця порубіжна віха позаду, а попереду 43 маячить, доводити очевидне вже не треба – воно на лобі написано. Бо нелохи поводяться все ж трохи інакше. Принаймні, через граблі переступають.

То не настільки величний, але все ж нелох глибоко всередині, зіскочив на ходу із самоката, обваливши наостанок економіку і розчахнувши навстіж ворота для китайської напасті.

Ще один з тієї ж амбівалентної зеленої когорти почав Дніпром гендлювати, гаразд на прем'єрство не благословившись.

Тепер на квартальній сцені запалює брат-нелох Денис Єрмак зі своїм ГО «Українське Бюро Національного Розвитку»: «Розуміючи, що в нашій країні дуже багато розумних, конструктивних людей, які хочуть і можуть щось змінити на краще - я придумав ідею створення Бюро, яке б збирало ідеї і пропозиції, відбирало б кращі і займалося адаптацією і всебічною перевіркою цих проектів, ідей і пропозицій і подавало б згідно з чинним законодавством в органи державної влади».   

Оце так, панове, тепер буде в Україні іменуватися орган нахабної і демонстративної корупції, непотизму, кумівства і протекції. У повній відповідності з програмами Зе-нелоха.

Подейкують, що на останніх посиденьках зазначеного Бюра не був помічений брат, звісно, нелох Андрій, завідувач кадрового інкубатора Зе'випадковості. Маже п'яти салом? Чи готує зречення від брата-адаптера?

Читайте також:
Важливу роль у визначені людьми своєї ідентичності відіграють символи та історична пам'ять, як архітектура.
вчора, 09:18
Правоохоронні органи брали безпосередню участь у вуличній стрілянині на Київщині, але про це нічичирк.
01 червня, 12:52
Поліціянти сумлінно виконують виключно забаганки очільника міністерства внутрішніх справ, а не стоять на сторожі правопорядку.
01 червня, 10:20
або вісті з музейних фронтів
01 червня, 06:35
"Самозашквар" влади під орудою Володимира Зеленського немає меж.
29 травня, 10:30
Один із найбільших олігархів України розкошує за океаном за наш із вами кошт, шановні українці!
27 травня, 11:44