Британія готова підтримати країни, які захочуть передати Україні бойові літаки, – The Guardian

СВІТ
10.05.2022, 15:55
Польський винищувач МіГ-29
Польський винищувач МіГ-29

Це можуть бути Польща, Словаччина та Болгарія

Міністр оборони Великої Британії Бен Воллес повідомив, що уряд країни готовий підтримати країни, які захочуть передати Україні бойові літаки.

Говориться про те, що Британія готова підтримати країни, які мають літаки радянських зразків та готові передати їх Україні. Це Польща, Словаччина та Болгарія. Про це повідомляє видання The Guardian.

Воллес заявив, що Британія підтримала б "будь-яку країну, яка ухвалить таке рішення", та захищала б право країни на його реалізацію.

Також він нагадав про бажання Польщі передати літаки "МіГ-29" Україні на початку березня, але це рішення не реалізувалося нібито через позицію Білого дому.

Бен Воллес зазначив, що і він, і Борис Джонсон працюють над тим, щоб зробити "усе можливе", щоб надати Україні необхідну зброю.

Разом з тим визнав, що позиції країн-партнерів різняться у питанні передачі Україні винищувачів.

Читайте також:
Політика
«Вони потрібні й нам»: Трамп прокоментував прохання Зеленського щодо надання ракет для Patriot.
07 серпня, 08:05
Політика
США не підтримали призначення Рустема Умєрова послом України у Вашингтоні.
06 серпня, 12:05
Політика
Стратегія базується на геополітиці Київської Русі — єдиному прикладі успішної української державності.
06 серпня, 09:19
Війна
Унаслідок удару БПЛА по турецькому вантажному судну поблизу російського порту Новоросійськ троє членів екіпажу зазнали поранень.
04 серпня, 21:02
Полтава
Пекін окреслив «червоні лінії» напередодні перемовин з ЄС і США.
03 серпня, 10:22
Світ
Перший етап відбору пройшов у форматі закритого голосування, а остаточне рішення залежатиме від постійних членів Ради Безпеки.
31 липня, 06:30