Created with Sketch.

Британія хоче придбати для України снаряди та ракети великої дальності

29.04.2023, 18:12
Фото: Defense24.pl

Міністерство оборони Його Королівської Величності подало запит на військову техніку, призначену для використання українською армією.

Як повідомляють у пресслужбі британського відомства, планується закупити далекобійні снаряди та ракети у рамках спеціального фонду "Ukraine Support Fund", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Водночас зазначається, що бажаними вимогами для боєприпасів є: стійкість до перешкод, можливість планування та мала можливість перехоплення системами протиповітряної оборони.

Крім уряду Великої Британії фінансувати майбутній пакет військової допомоги у £520 мільйонів також мають із державних бюджетів країни-партнерів, як от Ісландії, Норвеґії, Швеції, Данії та Литви.

З вказаної суми коштів £200 мільйонів уже виділено, в тому числі на безпілотні літальні апарати, системи розвідки та засоби протиповітряної оборони, а також запчастини для експлуатованої Силами оборони України техніки.

Британці ухвалили досить відкриту формулу з приводу нової партії боєприпасів, наголошуючи, що ракети та снаряди будуть запускатися з суші, землі та моря з корисним навантаженням від 20 до 490 кілограмів і дальністю від 100 до 300 кілометрів.

Водночас у міноборони Туманного Альбіону озвучили додатковий план озброєння наших захисників, який стосується закупівлі та передачі мобільних засобів для бронетехніки, а саме тральників для танків Т-72, ​​"Leopard-1" і "Leopard-2".

Натомість "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що Європейський союз може передати Україні 1 мільйон боєприпасів протягом поточного року.

Читайте також
Мерц про постачання TAURUS для України
Війна
Індія заявляє, що Пакистану бракує боєприпасів через таємне постачання до України
Війна
Британія підтримає надання ФРН Україні ракет Taurus - ЗМІ
Війна
Трамп відмовився продавати Україні системи Patriot – Bild
Війна
Мерц заявив, що підтримує передачу ракет Taurus Україні, але за умови згоди союзників
Війна
Армія Ірану здатна збивати стелс-бомбардувальники, заявили у США
Світ