Британія надасть Україні юридичну допомогу у створенні спецтрибуналу

СВІТ
21.01.2023, 10:15
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Воєнні злочини росії не мають залишитися безкарними

Британія запропонувала юридичну підтримку для створення трибуналу, який притягне російське цивільне та військове керівництво, зокрема володимира путіна, до відповідальності за воєнні злочини в Україні

Як передає медіа агенція Останній Бастіон із посиланням на матеріал у виданні The Guardian.

Токійський процес
Токійський процес

Кампанію зі створення спеціалізованого суду очолили британський адвокат Філіп Сендс та колишній прем'єр-міністр Гордон Браун.

Міністр закордонних справ Британії Джеймс Клеверлі заявив, що воєнні злочини росії не мають залишитися безкарними. Саме тому Британія прийняла запрошення України приєднатися до створення трибуналу, запропонувавши юридичний досвід.

Джеффрі Найс, головний обвинувач на процесі над Слободаном Мілошевичем, сказав: "Я твердо вірю, що все, що робиться з погляду відповідальності, має робитись українцями, в Україні, українською та російською мовами".

За його словами, міжнародні експерти можуть порадити, але не варто дозволяти їм керувати процесом. Найс наголосив, що це допоможе Україні уникнути потенційного міжнародного тиску під час ухвалення будь-яких рішень, пов'язаних із судовими процесами.

Читайте також:
Світ
Британські політики пропонують судити не тільки володимира путіна, але й членів Ради Безпеки росії та, можливо, Білорусі
08.01.2023, 17:37
Кримінал
За словами британського юриста, звинувачення проти путіна абсолютно очевидні.
01.01.2023, 20:23
Світ
У відповідь на ракетну провокацію угруповання ХАМАС, бойовики ЦАХАЛ завдали удару по табору біженців. Поселення Рафах у вогні й крові.
12:23
Світ
Через участь рф у гібридній війні проти держав ЄС Польща ввела обмеження на пересування російських дипломатів в середині країни.
10:00
Світ
Певно, ви гадали, що найгірші та найогидніші практики із книги «1984» авторства Джорджа Орвелла втілено у СССР і РФ. Але насправді у КНР.
08:12
Світ
Чим довше триває воєнна операція у Ґазі, тим більше з'являється правди про наміри сіоністів. Винищення палестинців планувалося давно.
вчора, 12:34