Буданов розповів, хто "врятував" Київ на початку вторгнення рф

ВІЙНА
19.01.2023, 10:01
Буданов розповів, хто "врятував" Київ на початку вторгнення рф

Нагадаємо Буданову, що Київ вистояв саме завдяки широкій мобілізації патріотів України

Українській розвідці стало відомо, що кремлівський диктатор владімір путін віддав наказ про повномасштабне вторгнення 23 лютого.

Про це йдеться в матеріалі видання The Wall Street Journal.

За даними видання, інформацію передав банкір Денис Кірєєв, який працював в українських підрозділах Citibank, Credit Lyonnais, ING, Rabobank, а також у Ощадбанку. У березні він загинув під час затримання СБУ, але Головне управління розвідки (ГУР) Міноборони повідомило, що Кірєєв співпрацював із розвідкою та загинув під час виконання спеціального завдання.

Глава ГУР МО Кирило Буданов заявив, що працювати на розвідку Кірєєв почав навесні 2021 року, коли почали з’являтися перші повідомлення у ЗМІ щодо того, що росія готує повномасштабне вторгнення в Україну.

«У нього було необхідне коло знайомств. Через нього здійснювалися фінансові операції. Він мав контакт із усіма, зокрема й дуже впливовими людьми», – заявив Буданов.

За словами очільника ГУР МО, Кірєєв погодився й почав з іще одним співробітником розвідки їздити до московії, отримуючи інформацію через свої джерела.

«Він отримував інформацію про все. Світ спецслужб та світ фінансів завжди пов’язані, як і світ криміналу, принаймні у наших країнах», – зазначи Буданов.

Він заявив, що 23 лютого Кірєєв передав дані ГУР про те, що вранці кремлівський диктатор владімір путін віддав наказ про початок війни, та підкреслив, що однією з цілей окупантів буде аеропорт у Гостомелі для подальшого захоплення Києва.

«Якби не Кірєєв, швидше за все, Київ був би взятий», – повідомив Буданов.

Після провалів росіян швидко захопити столицю Буданов попросив Кірєєва увійти до складу делегації на російсько-українських переговорах у Білорусі.

Перед другим туром переговорів 3 березня Кірєєв був затриманий співробітниками СБУ й через півтори години співробітників військової поліції було викликано до місця виявлення тіла Дениса Кірєєва.


Від Останнього Бастіону:

ЦРУ, Байден, Останній Бастіон попереджали актора, який грає роль президента, про російське вторгнення 23 - 24 лютого. Але Зеленський, Єрмак, Буданов, готувалися до "шашликів на травневі в Маріуполі".

Нагадаємо Буданову, що Київ вистояв саме завдяки широкій мобілізації патріотів України, яка дала можливість придуркам з ГУР отямитися, та, використовуючи оперативні матеріали СЗРУ, розвити бурхливу інформаційну діяльність. Чим Буданов і продовжує займатися, ставши блохером на кшталт Люсі Арестовича, Кирила Тимошенка, Голобородька, або Подоляка.

Буданов, як Зеленський, Єрмак, та інші, повинен у тому, що всупереч попередженням іноземних розвідок, не вжили відповідних заходів щодо захисту територіальної незалежності України, прирікши Україну на втрату територій, а населення - на вигнання, тортури, вбивства, зґвалтування, і розпач.

Читайте також:
Політика
«Слуги урода» та ОПЗЖ відмовилися розглядати питання
вчора, 15:01
Позиція
Навіщо ще лізти у відверто токсичну і ганебну колаборацію з партнером «Газпрому»?
вчора, 10:25
Політика
Дружина соратника Єрмака позичила гроші у росіян для купівлі будинку у США
вчора, 10:04
Позиція
Подаю заяви до НАБУ – щодо очевидного конфлікту інтересів родини Козицьких. І до СБУ – щодо перевірки ознак колабораціонізму
20 липня, 08:11
Політика
Суддя Печерського суду Юшков скасував арешт рахунків російського Vbet.
19 липня, 10:05
Політика
З партнерами «Газпрому» плідно співпрацює український бізнес в особі представників інкорпорованої у владу родини Козицьких
18 липня, 10:04