Будинок на території Кадетського корпусу не забудовуватимуть

ПОЛТАВА
16.06.2017, 08:49
Будинок на території Кадетського корпусу не забудовуватимуть

Під час сесії Полтавської міськради депутати проголосували за те, щоб виключити питання про надання дозволу на забудову багатоповерхівки на території Кадетського корпусу, буквально у 30 метрах від архітектурної пам’ятки.

Так, запропонували виключити з переліку питання про надання згоди на розміщення багатоквартирного житлового будинку з підземним паркінгом за адресою вулиця Соборності, 42-В.

Такий проект рішення обурив архітекторів, істориків та активістів Полтави, оскільки новобудова має з’явитися на території охоронної зони історичної будівлі.

За таке рішення також проголосували 42 депутати.

Забудувати простір у 1668 кв.м. пропонує приватна комерційна фірма «Мальва». Проект представляв депутатам міськвиконком в особі начальника управління містобудування і архітектури Миколи Шевельова. 

Віктор Карпенко, фото ІВ «Полтавщина»


Читайте також:
Посушлива та спекотна погода спровокували займання рослинності у Решетилівському районі.
07:00
У селі Черкасівка офіційно підтвердили перший випадок захворювання на COVID-19.
вчора, 12:15
Кременчуцький навчально-виховний комплекс №2, розташований у мікрорайоні Ревівка, поповнився власною сонячною електростанцією.
вчора, 09:42
На місці зруйнованої більшовицькими окупантами у 1930-х роках миргородської Малої церкви з'явиться величний храм Всіх Святих ПЦУ.
24 вересня, 11:26
Понад 300 тисяч гривень спрямують депутати Гадяча на покращення медицини, освіти та житлово-комунального господарства громади.
23 вересня, 10:33