Будинок Шрека на болоті тепер можна орендувати на Airbnb

МИСТЕЦТВО
27 вересня, 11:05
Будинок Шрека на болоті тепер можна орендувати на Airbnb

Орендувати дім можна безкоштовно особам від п’яти років, але лише на дві доби — з 27 по 29 жовтня.

З 13 жовтня у Шотландії стане доступним безкоштовне бронювання будинку Шрека – головного героя однойменної серії мультфільмів.

Про це повідомляє Airbnb.

На онлайн-платформі з розміщення і пошуку короткострокової оренди житла Airbnb з’явилося оголошення з пропозицією орендувати будинок Шрека. Розташований він у Шотландії, посеред лісу, і має всі атрибути оселі казкового персонажа.

Будинок Шрека на болоті тепер можна орендувати на Airbnb_1Будинок Шрека на болоті тепер можна орендувати на Airbnb_2Будинок Шрека на болоті тепер можна орендувати на Airbnb_3Будинок Шрека на болоті тепер можна орендувати на Airbnb_4

Творці обіцяють точну відповідність оригіналу та незабутні враження — навіть знаменитий вуличний туалет є.

Будинок Шрека на болоті тепер можна орендувати на Airbnb_5

Зняти оригінальну нерухомість можна буде безкоштовно, але лише на дві ночі – з 27 по 29 жовтня.

Крім цього, Airbnb зробить одноразову пожертву благодійній організації HopScotch, яка надає дітям із соціально незахищених сімей тижневі путівки до Центру відпочинку в Шотландії.

Читайте також:
Мистецтво
Вітчизняні музейники та етнографи знайшли у книзі, видану у XVII столітті, унікальний запис. Він не релігійного змісту українською мовою.
19:16
Мистецтво
30 листопада 1825 року у Ля-Рошелі народився видатний представник салонного живопису. Франція дала світові Вільяма-Адольфа Буґрó.
03 грудня, 14:18
Мистецтво
Вона зачаровувала гусарів, красу ж оспівували поети, а художники зобразили її на полотні. Аристократка без краплі аристократичної крові.
01 грудня, 10:02
Мистецтво
Славетний майстер пензля Клод Моне дожив до похилого віку – 86 років. 1926 року, коли він помер, тривалість життя французів була 52 роки...
20 листопада, 16:36
Мистецтво
«Рішення піти» є, безперечно, одним і унікальних стрічок останніх років. Його творець — південнокорейський режисер і геній кіно Пак Чхан Ук.
14 листопада, 14:47
Мистецтво
Нова стратегія розвитку кіно в Україні загрожує ліквідацією кіноархіву Довженко-Центру.
02 листопада, 08:35