Будівельну фірму «Центр-Буд» підозрюють у відмивання коштів на «Аеропорту-Полтава»

ПОЛТАВА
12.11.2019, 07:56
Будівельну фірму «Центр-Буд» підозрюють у відмивання коштів на «Аеропорту-Полтава»

Досудове розслідування СБУ встановило, що підрядник ТОВ «БК «Центр-Буд» та посадовці Полтавської облдержадміністрації відмивали кошти на ремонті «Аеропорту-Полтава».

Інформацію про це Останній Бастіон дізнався з Держреєстру судових рішень.

Згідно з текстом ухвали Октябрського райсуду Полтави від 8 жовтня 2019 року, справа № 554/8481/18, службові особи ТОВ «Будівельна компанія «Центр-Буд» у злочинній змові з представниками Департаменту будівництва і ЖКГ Полтавської ОДА протягом 2017-2018 років зловживали службовим становищем, чим нанесли збитки бюджету на суму 3,3 млн грн.

«Будівельна компанія «Центр-Буд» виграла тендер Департаменту будівництва і ЖКГ Полтавської ОДА на ремонт будівлі аеровокзалу «Аеропорту-Полтава» з улаштуванням міжнародного пункту пропуску. Вартість робіт — 25 млн 650 тис. грн. Згодом Департамент уклав з компанією «Центр-Буд» договір на додаткові роботи вартістю 12,3 млн грн» (тендерну інформацію можна переглянути ТУТ і ТУТ. – ОБ).

Слідство вважає, що підрядник не виконав частину робіт, за які отримав кошти.

«Досудовим розслідуванням встановлено, що службовими особами ТОВ «БК «Центр-Буд» вартість та обсяг робіт, матеріальних ресурсів, зазначених у вказаних актах приймання виконаних робіт, не відповідає фактично виконаним роботам та понесеним витратам за результатами виконання договору підряду 03-18/45 від 10.04.2018 та договору підряду №03-18/114 від 13.08.2018», — йдеться у тексті ухвали Октябрського райсуду.

Департамент будівництва і ЖКГ Полтавської ОДА роботи підрядника прийняв, написано в ухвалі:

«На виконання умов вказаного договору ТОВ «БК «Центр-Буд» протягом квітня-серпня 2018 року здійснено роботи з капітального ремонту зазначеного вище об`єкту, які директором вказаного підприємства ОСОБА_1 , за результатами їх виконання, були включені до довідок про вартість виконаних будівельних робіт та витрати (форми КБ-3) та актів приймання виконаних будівельних робіт (форма КБ-2в), а інженером технічного нагляду Департаменту БМіА та ЖКГ Полтавської ОДА ОСОБА_2 прийняті, згідно наступних актів...»

Згідно з реєстром Мін’юсту, засновницею ТОВ «БК «Центр-Буд» є Зоя Шахбазова. Керівник — Сергій Штрікуль. Підприємство спеціалізується на будівництві житлових і нежитлових будівель.

Раніше правоохоронці вже перевіряли документи, пов'язані з тендерами на реконструкцію «Аеропорту-Полтава». Посадових осіб летовища підозрювали у зловживанні службовим становищем і відмиванні коштів. Тоді під підозру також потрапляв договір між посадовцями летовища і ТОВ «БК «Центр-Буд» на додаткові роботи з реконструкції аеровокзалу. 

Читайте також:
На території села Макухівка та міста Горішні Плавні вогнеборці ліквідували займання на полігонах побутових відходів.
вчора, 08:45
Кременчуцький комунальний електротранспорт поповнився двома тролейбусами з автономним ходом білоруського виробництва.
28 вересня, 14:13
У лісовому масиві на околиці села Терентіївка Полтавського району спалахнула пожежа.
28 вересня, 13:05
Як дівчина з аутизмом спілкується зі світом через свої картини.
27 вересня, 13:05
Посушлива та спекотна погода спровокували займання рослинності у Решетилівському районі.
26 вересня, 07:00
У селі Черкасівка офіційно підтвердили перший випадок захворювання на COVID-19.
25 вересня, 12:15