Будівництво «Північного потоку-2»: заступник глави Держдепу виступив проти планів Росії та Німеччини

СВІТ
31.10.2019, 05:39
Будівництво «Північного потоку-2»: заступник глави Держдепу виступив проти планів Росії та Німеччини

Перший заступник державного секретаря США Джон Салліван, який готується стати послом Сполучених Штатів в Росії, заявив, що Вашингтон продовжить протистояння проєкту «Північний потік-2».

Про це він сказав під час слухань у Комітеті в міжнародних справах Сенату США в середу. Комітет розглядає його призначення послом до Росії, повідомляють ЗМІ.

«Основним пріоритетом для нас завжди було протистояння Північному потоку-2», – заявив посадовець.

Салліван наголосив, що ідеться не лише про економічні, але й про політичні та безпекові питання, зокрема намагання Росії посилити тиск проти України.

Читайте також:
Світ
Жорстка заява євродепутатки до Трампа.
вчора, 21:18
Світ
Хто ж вийшов на вулиці Нью-Йорка - текстильниці чи повії?
вчора, 09:33
Світ
На парламентських виборах у Непалі перемагає партія Балендри Шаха — колишнього репера та мера столиці Катманду.
вчора, 06:25
Світ
США можуть випустити на ринок підсанкційну російську нафту.
07 березня, 07:05
Світ
Розвідка Туреччини звернулася до МІ6 з проханням посилити захист президента Сирії Ахмеда Хусейна аш-Шараа після невдалих замахів на нього.
07 березня, 06:21
Світ
У Дубаї свіжих продуктів лише на 10 днів.
06 березня, 11:36