БУМЕРАНГ ДОЛІ

Опінії
04.07.2024, 17:35
«ВАСИЛЬКІВСЬКІ ТЕРОРИСТИ».
«ВАСИЛЬКІВСЬКІ ТЕРОРИСТИ».

ЗА ВИКРАДЕННЯ ЛЮДЕЙ ЗА ҐРАТАМИ ОПИНИВСЯ ОДИН З ОСНОВНИХ ФАЛЬСИФІКАТОРІВ СПРАВИ ТАК ЗВАНИХ «ВАСИЛЬКІВСЬКИХ ТЕРОРИСТІВ».

У січні 2024 року співробітники Управління стратегічних розслідувань в Київській області затримали дев’ятьох мешканців різних областей України, які, за наявними даними, причетні до викрадення та катування людини у 2023 році  плануванні ще одного нападу на домоволодіння підприємця у Обухівському районі Київської області.

Серед дев’ятьох затриманих звертаює на себе увагу лідер групи – Дмитро Єрмакович.

Справа в тому, що Дмитро Єрмаковичраніше працював на посаді оперуповноваженого Управління СБУ в Києві та Київській області. У 2011  році Дмитро Єрмакович займався фальсифікацією справи так званих «васильківських терористів» - групи діячів націоналістичного руху Київщини Ігоря Мосійчука, Володимира Шпари та Сергія Бевза яких тодішня влада звинуватила у підготовці терористичних актів та закликах до повалення конституційного ладу.

Наразі Дмитро Єрмакович за ґратами очікує на вирок суду, а так звані «Васильківські терористи» з 2014 захищали, а Володимир Шпара і Сергій Бевз по сьогодні захищають країну від російського агресора.

І це не перший фальсифікатор тієї справи якого карає бумеранг долі.

Читайте також:
Опінії
Маю неприємні новини для ухилянта від військової служби Шабуніна.
30 травня, 09:00
Опінії
Чому Семен Кривонос блокує слідчі дії стосовно Артема Шила?
28 травня, 11:52
Кримінал
Іспанська поліція розглядає кілька мотивів вбивства Портнова.
23 травня, 17:01
Кримінал
Зі зростанням вартості біткоїна інвесторів та керівників компаній почали переслідувати злочинці.
20 травня, 10:01
Опінії
Артем Шило збирається мобілізуватись до 13-ї бригади оперативного призначення «Хартія» НГУ.
19 травня, 16:03
Війна
Троє громадян України планували влаштувати вибухи у вантажному транспорті у ФРН.
14 травня, 15:22