Це не кадри з фільму катастрофи. Це горить підводний газопровід в Мексиканській затоці.

СВІТ
03.07.2021, 19:55
Це не кадри з фільму катастрофи. Це горить підводний газопровід в Мексиканській затоці.

У Мексиканській затоці загорівся підводний трубопровід державної нафтогазової компанії Pemex (Відео).

Інцидент стався біля узбережжя міста Сьюдад-дель-Кармен в штаті Кампече на південному сході країни. На кадрах, опублікованих в соцмережах, видно, що під водою палає вогонь, який намагаються згасити з кораблів.

За попередніми даними, причиною пожежі став витік, викликаний несправністю одного з клапанів, який залягає на глибині 78 метрів. В гасінні вогню задіяні три допоміжних судна. Вони поливають палаючу ділянку водою, щоб стримати поширення пожежі.

На цей час пожежу ліквідовано.

«Закриття сполучних клапанів трубопроводу зупинило витік газу і допомогло зупинити горіння. Близько 10:45 надзвичайна ситуація була усунена, відновлені нормальні робочі умови », - повідомили в компанії.

Відомостей про жертви або постраждалих немає. Не виникло і необхідності евакуювати персонал, видобувних платформ що знаходяться поруч з місцем події. Зараз в компанії займаються аналізом можливих причин надзвичайної ситуації.

Читайте також:
Війна
Волонтери та співробітники Національної поліції України спільними підвозять гуманітарну допомогу туди, де ще ведуться бої з росіянами.
вчора, 18:12
Війна
Вчорашній вечірній ракетний обстріл критичної енергетичної інфраструктури України довів, що з терористами слід воювати їхніми ж методами.
12 вересня, 17:00
Війна
У разі, якщо росіянам вдасться відновити роботу найбільшого хімічного підприємства Сходу України, – може статися техногенна катастрофа.
15 липня, 20:12
Війна
Наперекір тому, що у Сумській області відсутні російські окупаційно-терористичні сили, 13 громад названо вкрай небезпечними для життя.
04 червня, 21:35
Війна
У тимчасово захопленому росіянами Генічеському районі колаборанти за підтримки путінських терористів готуються приймати туристів.
29 травня, 17:12
Війна
Від початку повномасштабного російського вторгнення і до нині у Маріуполі відсутні електро-, водо- і газопостачання через дії агресорів.
03 травня, 09:11