Це ж не «Римські канікули»…

Опінії
12.07.2025, 18:32
Це ж не «Римські канікули»…

Приберіть оці ваші зайві широкі посмішки на колективних фото й селфі! Не той момент. Не так це сприймається зараз в Україні.

Політик, дипломат, громадський і державний діяч

Хвилинка «бурчання»

Шановний римський «відновлювальний десанте»!

Конференції потрібні (хотілося б — із конкретними й вагомими результатами).

Але… приберіть оці ваші зайві широкі посмішки на колективних фото й селфі! Не той момент. Не так це сприймається зараз в Україні.

Це ж має бути важка праця! Це ж не «Римські канікули».

І головне: я сподіваюся, ви донесли партнерам головний, актуальний меседж:

«Щоб було що відновлювати завтра — треба вкластися максимально сьогодні: зброя, фінансова допомога (включно із замороженими російськими активами), ембарго на російські товари — насамперед енергоресурси, а також — використання вікна можливостей для переможного завершення широкомасштабної війни, а не війна на виснаження, допоки Європа буде неготова!»

Дайош замість конференцій «із відновлення» — Міжнародну конференцію з реформ, інституційної стійкості України та спільної перемоги над росією і її союзниками!

Читайте також:
Політика
росія заявила, що бесіда мала конструктивний і діловий характер
21:35
Політика
Джулі Девіс піде з посади, адже розчарована відсутністю підтримки Києва американським президентом Дональдом Трампом.
29 квітня, 07:13
Політика
Ольга Селих опинилася в центрі скандалу через одяг із «хохломою»
10 квітня, 10:25
Позиція
Допоки Україна буде ганьбитися на міжнародній арені?
04 березня, 20:43
Політика
Угорщина заблокувала позику €90 млрд для України, хоча спершу не заперечувала проти неї — FT.
20 лютого, 19:36
Війна
Державний секретар Марко Рубіо скасував зустріч за участю лідерів Німеччини, Польщі, Фінляндії та Єврокомісії.
14 лютого, 06:49